Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május 8. -ára voltam kiírva,...

Május 8. -ára voltam kiírva, de még mindig nem szültem meg és nem is érzek semmit, mikor fog beindulni a szülés?

Figyelt kérdés

2.babymmel vagyok kismama,az első fiú és őt mér a 36.héten megszültem,most kislány lesz,de nem nagyon akar kibújni.péntekre voltam kiírva,de még mindig semmi,valami baj lehet,3 naponként járok nstre már 3 hete vannak kisebb fájásaim,de azok tartanak egy fél óráig aztán elmúlnak a doki meg soha nem mond semmit még csak meg sem vizsgál,nem ultrahangoz,már kezdek ideges lenni,hogy mi történhet itt bennem és,hogy miért nem akar kijönni!

Az igazság az,hogy magamat hibáztatom mert én kisfiút akartam és nagyon csalódót voltam amikor mondták,hogy lány lesz biztos érezte rajtam és azért nem akar kijönni,most már nagyon lelkiismeret furdalásom van!!!


2009. máj. 10. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is március 9-re voltam kiírva,és csak 14.-én szültem meg,addig még fájásaim sem voltak.Jól érzi magát odabent.Ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2009. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát megtudlak érteni, én 9-re voltam kiírva, de a babám nagyon jól érzi magát. Nekem kisfiam lesz, de én mindig azt mondtam, hogy már áprilisban meglesz, erre még semmi. Én tegnap voltam amnioszkópián, ma nst-n, holnap megint nst, majd utánna amnioszkópia, bár remélem addig megszülök. Apának 14-én lesz a 30.szülinapja, lehet akkor akar kibújni?:). Kisebb fájások nekem is vannak, tegnapi vizsgálat után barna folyás, de a nyákdugó sem távozott még, a méhszáj 1100. Ne idegeskedj, azzal nem jön hamarabb, persze tényleg tudom mit érzel:). tiszta nyügi vagyok, már menni is nehezemre esik, ugy fáj a nunimnál a csont, esténként már aludni sem tudok. remélem hamarosan kezünkben tarthatjuk a mi kis gyönyörűségünket:). Hol fogy szülni? Én Nyíregyházán. Könnyű szülést, és jó egészséget!
2009. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 3 napot ráhúztam,és semmi jele nem volt hogy baba lesz,aztán egyszer csak elfojt a magzatvíz.Ne aggódj:)
2009. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hetet huztam rá! Sajnos be kelett inditani de a picim szivhangja nem volt jo és meg császároztak! Most már 2 honaposak vagyunk 5300 gramm és 61 cm:):)
2009. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!