Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést megelőzően mindenkinek...

Szülést megelőzően mindenkinek leszállt a hasa? Vagy ez is egyén függő?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szállt le! Pont olyan volt, mint előtte. Én már éreztem belül, hogy szerdán szülök, mondtam is a tornán a Lányoknak, hogy a hétfői volt az utolsó alkalom, hogy jöttem, mert szerdán megyek szülni. Erre mind egyöntetűen mondták, hogy nem lesz belőle semmi, mert fent van a hasam. Tévedtek...persze én is egy kicsit, mert ugyan szerdán kezdtem vajúdni, de csütörtök reggelre lett meg a Lányom:o))))

Szóval nem mindenkinek száll le szülés előtt!

2012. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért kérdezem.Ma egész nap nyílalások mensi görcsök.Volt egy kis vizes folyásom ami lehet,hogy már magzatvíz szivárgás volt.És nagyon meg lágyult a székletem az utóbbi napokban(eddig 4 naponta iszonyatos kínnal wcztem)A héten pedig naponta min3x és majdnem hogy hasmenés.
2012. máj. 10. 20:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a hasam viszont nem szált le.
2012. máj. 10. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még szülni is úgy mentem, hogy tök fent volt a hasam, alig kaptam levegőt. :)

Szóval nem száll le mindenkinek.

2012. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém se szált le,nagyon magasan is volt a kislányom.
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kriszti8888 válasza:
Nekem pl.leszállt.Ha viszont ilyen vizes folyásod van lehet,hogy magzatvíz,de lehet vizelet is.Tudod,ha már nagy a baba nyomja még jobban a hólyagot és nem is érzed de jön.Szerintem menj el az orvosodhoz,jobb megnézteni.
2012. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemmel leszállt, a másikkal nem. :o)

A harmadik még várat magára...

2012. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van hogy nem száll le, de van olyan is, akinek korábban száll le. (bocs h idekeverem, mert velem meg ez volt)
2012. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem se szállt le.
2012. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!