Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlenül -ill....

Szülés után közvetlenül -ill. a kórházi napok alatt- körülbelül hány kiló megy le az anyukáról?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a Baba súlya, meg kb. 2-3 kg. de ha szoptat v.ki, gyorsan lemennek a kilók, én 4 éve szültem, most van rajtam, 3 kg felesleg, de ez az én cikim, de szerintem nem olyan gáz
2008. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nem annyi, mint az ember várja... Én szinte alig vettem észre, hiszen hazamenni is jóformán a terhesgatyában kellett. Persze egy-két hónap múlve jobban észrevehető. De sajnos nem jött a "megkönnyebbülés" a szüléssel. Mondjuk 9 hónap alatt teljesen visszaálltam eredeti súlyomhoz, és tudtam a ruháimat hordani. Mindenféle diéta nélkül.
2008. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 30kg plusszal mentem szülni,12hete.Mostanáig 18 kg ment le rólam.mindent eszek ráada´sul jó étvággyal,szoptatok.majd csak lemegy a többi is.ami´g az ember szoptat,u´gy sem lehet diétázni,mert elapsd a tejcsi,ami nagy kincs a babának.

2008. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1hete szültem +17 kg volt rajtam eddig 10 ment le

2008. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én 55 kg-ról indultam 68 kg voltam mikor szültem 9 kg ment le a kórházi napok alatt,bár alig ettem. Mióta hazajöttem eszek rendesen azóta 1 kg ment még le,4 hete szűltem.
2008. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy a méhnek 6 hét kell, mire visszahúzódik, addig a pocak meglehetősen nagyocska marad még, nem lesz jó a régi nadrág! Bár én 3 héttel szülés után már fel tudtam venni, igaz, összvissz 8 kilót szedtem fel...
2008. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a szülés után két héttel álltam mérlegre, annyi voltam, mint régen, pedig még akkor is volt egy kis pocakmaradványom :)
2008. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 1 kg-val könnyebben jöttem haza a kórházból, mint amennyi terhesség előtt voltam. Nem fogyóztam soha! Szerintem ez alkat kérdése is. Ez 6 éve volt, most várom a második babót. Augusztusban kiderül, hogy most mennyit dobok le, de igazából annyira nem foglalkoztat a dolog. Lesz ami lesz! :-)

Boldog babavárást!

23 hetes kismami

2008. ápr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szi!nekem a szülésző azt modta, 1 hét alatt kb 10 kg megy le. teljesen igaza lett. most, 2 hetesen pedig 1 kg al kevesebb vagyok mint előtte, minden régi ruhám rámjön, poci is a régi. egyedül a kitágult medencecsont még ami nem ment vissza, szélesebb a csípőm :)

hajrá!!!!!!!!!!!!!!!

2008. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!