Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nyitott gerinccel születtem....

Nyitott gerinccel születtem. Közvetlenül Az Ülepem Fölött Van Egy Körülbelül 5-6 cm-es gerinchasadék, járni minden segédeszköz nélkül tudok. Megtudnék tanulni úszni? 38 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy orvost kellene megkérdezned, itt mindegy, hogy mit mondanak, az nem igazán segit neked.
2009. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A fertőzésveszély az egyetlen kérdés az esetedben. Ha ez elhárítható és valóban az orvosod támasztja alá, akkor miért ne?
2009. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Légyszives írd meg,hogy milyen fertőzésveszélyre gondolsz,nálam ugyanis semmiféle fertőzésveszély nem áll fenn,semmiféle értelemben.

2009. júl. 22. 20:06
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia


Én is ilyennel születtem. Van mellette egy kis gerincferdülésem és azt javasolták, hogy járjak úszni. Én szerintem megtudnál tanulni úszni. Nálam évekig nem is tudták, hogy nyitott gerinccel születtem, olyan 4 éve derült ez ki és előtte is jártam úszótanfolyamra minden gond nélkül

2009. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a fertőzésveszélyes kommentelő úgy értette a nyitott gerincet hogy a hátadon van egy lyuk amiből kilóg a csont... nem lepődnék meg ha így értelmezte volna.
2010. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is azzal születtem és meg tudsz tanulni úszni, én tudok.. és az úszás segít rajta. Egyébként esetleg utazási kedvezményt igénybe lehet venni ezzel a betegséggel?
2013. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!