Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már vajúdás kezdete? Vagy...

Ez már vajúdás kezdete? Vagy csak az időjárás?

Figyelt kérdés

Ma már kb 5x éreztem ugyan azt a fájdalmat..ez kb 2óra leforgása alatt,amit ahoz tudok hasonlítani mintha a baba iszonyat kifeszítené magát(kb 1 percig tarthat),kis mensi szerű görcseim is vannak időnként,a derekam is fájdogál!

Gözöm sincs hogy ez mi..első babám lesz!

Ma töltöttem a 38.hetet.

köszönöm a segítségeteket!


2012. máj. 13. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És renszeresen jön a fájás 40 percenként? Úgy értem, már sok volt???
2012. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

igen,rendszeresen,pár perc eltéréssel.

már 12órától folyamatosan van.

Most voltam wc-n és egy nagy 10centis nyúlós zselés sárgás valami távozott belőlem.

Fel is tettem kérdésnek hogy ez a nyákdugó-e vagy sem.

2012. máj. 13. 18:44
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a nyákdugó volt. :) Lehet, hogy lassan itt az idő, de mivel hidegfront van, az is okozhatja. Drukkolok!
2012. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
No mizu? :-)
2012. máj. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy azóta már meg is született a Babó. Nálunk ugyanígy kezdődött, sőt volt olyan a legelején, hogy két óra is kimaradt két fáját között. Akkor még azt hittem, hogy csak jósló. Később rendeződött 20 percesre (jó pár óra után), este lezuhanyoztam, na az beállította fix 7 percesre. Így vártam másfél órát, mikor végül elindultunk a kórházba. Még így is korán mentem!! 8,5 óra volt a szülés a kórházba érkezéstől számítva. 15 perceseknél még felesleges indulni szerintem... Nekünk a doki azt mondta, hogy ha legalább egy órán át 5 percesek, akkor menjünk. (1.baba, 20 perc autóval a kórház)
2012. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Sajnos még mindig nincs baba,fájásaim még az éjszaka is voltak,fel is keltem rá..még most is vannak,az időt csak most kezdem el majd mérni,mert eddig nem volt rá időm..!

Aztán lehet ezek csak jósló fájások,és lehet marad is amíg meg nem szülök.

Ma jött még ki nyákdugó,ebben már volt egy pici vér is!

De szerintem még a héten meglesz a baba,nagyon nehezemre esik a menés is,a derekam is fáj..!

Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebből.. :)

2012. máj. 14. 12:15
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is lassan babazni fogsz. :-)
2012. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
MI újság?
2012. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel 7:55kor megszületett a picike lányom!

4óra kő keményvajudás után! A doki szerint elsöre ennél szebb szülést nem is lehetett volna! :-))

2012. máj. 17. 20:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget, sok boldogságot!
2012. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!