Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor most ez inditott szülés...

Akkor most ez inditott szülés volt?

Figyelt kérdés
6 éve szültem. 3 nap tulhordással mentem a kórházba, de már megindult a folyamat, 3 perces görcsökkel! Felvétel után 2 órával burkot repesztett a dokim, majd az oxitocint is bekötötte..Bő 3 óra mulva meglett a lányom! Iszonyat volt az oxi utáni görcsök. Sok helyen olvasom, hogy ez az inditás. Akkor ennél már csak jobb lehet a mostani, ha nem kapok oxit? Mert falat kapartam, az utolsó fél órában. Most vagyok péntekre kiirva, de ha tulhordom, megint oxi lesz a vége?
2012. máj. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem biztos, h túlhordásnál oxit kapsz. Én is túlhordtam 2 nappal, és simán megszültem 3 óra alatt.

Csak azt nem értem, hogyha amúgy is jöttek a fájások, miért kellett az oxi? Szinházjegye volt a dokinak ?:S

2012. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éjszaka ügyeletes volt, és én reggel 6 előtt mentem, ő 6-ig dolgozott. Gondolom akkor sietős volt neki!

Remélem most meguszom, mert mindenki azt momdja hogy sokkal jobban fáj oxival.

2012. máj. 14. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban fáj egyébként, legalábbis én is ezt olvastam, meg tapasztaltam is. Az első babám oxival ment, és igen, kb. 1 óra alatt az alig fájásaimból olyanok lettek, hogy ihaj.....De mondjuk azt is hozzá kell tennem, h fogalmam se volt róla, h milyen az "igazi" vajúdás, a fájdalom, így dupla meglepetésként ért. Lehet hogyha a 2-nál is oxit kapok, annyira már nem rázott volna meg.....
2012. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem indított szülés, az az indított, mikor fájások nélkül csak bekötik az oxit, majd ha bizonyos mértékig kitágult a méhszáj akkor repesztik a burkot.
2012. máj. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a burokrepesztés után magától jöttek a fájások, nem kellett oxitocin.
2012. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!