Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni szövödmény?...

Császár utáni szövödmény? 06.11. -én volt császármetszésem a heg alatt belűl a hasfalban vastag "kitüremkedés van. Mi lehet ez? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 10 hónapja volt a császár, és még mindig érzem néha a heg alatt azt a megvastagodott részt, de most már csak hasizomgyakorlat alatt lehet kitapintani. Alapállapotban már nincs ott, és az idők folyamán folyamatosan csökkent a vastagsága. Nekem csak két varratom volt: egy a méhen, egy a bőrön, úgyh' ebből is gondolom, h' az izomszövet lehet, ami idővel a helyére vándorol. Ha nem fájdalmas, csak érzékeny, akkor szerintem nincs semmi gond, és a 6 hetes vizsgálaton úgyis megnézi a doki. Minden jót!
2009. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én április 1-jén szültem, illetve császároztak. Az a vastag kitüremkedés a belső varrat helye. Én is megilyedtem, hogy biztos begyulladt, de a dokim asszisztensnője megnyugtatott, hogy nincs baj. Ha nem piros és nem gennyes, no para. Esetleg hasleszorítos bugyit hordhatnál, az is elősegíti a vissza húzódást. Szóval, el fog tünni hamarosan.
2009. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!!Megnyugtató,hogy nem vagyok egyedűl ezzel a problémával.
2009. jún. 26. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinél így van ez, ez tök normális.
2009. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapja császároztak és még mindig ott van a keménység!!

Üdv.

2009. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!