Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyat, aki nagyon...

Ismertek olyat, aki nagyon fiatalon szült? (16év alatt)

Figyelt kérdés
Esetleg indok,hogy miért tartotta meg?

2012. máj. 24. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a cigánylány a szomszédban. 18 éves jelenleg, és a negyediket várja :-(


A másik csaj (nem kisebbségi - de elmenne annak is) velem egyidős (28 éves) és 13 gyereke van eddig :-(


Szerintem normális gondolkozó ember nem szül ilyen korán!

2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Tesóm 15 évesen szült. (magyarok vagyunk) Nagyon szerette volna megtartani és anyu beleegyezett. Anyukám lett a kicsi gyámja még az anyukája betöltötte a 18-at. Le a kalappal előtte. Gyönyörűen gondozta a kicsit, okos szép gyerek lett. Most 15 éves, kitűnő tanuló. Az anyja 30 lett még 2 tündér szép gyereke, 26 és 28 évese szült. Jól élnek és imádják egymást! Tudom, hogy ez a ritka, de kell hozzá a szülői támogatás az tuti! Ő 15 évesen meg volt érve egy gyerekre úgy tűnik. 3éves volt a kicsi, mikor újra elkezdte a sulit, sikeresen végzett, utána elment dolgozni. De persze vannak rossz példák is. Én azt írtam le amit én tapasztaltam.
2012. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm azért tartotta meg (16 volt) mert már volt egy abortusza és félt ha ezt is elveteti nem lehet több gyereke. Azóta 3 gyerkőce van :D
2012. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2/3-as! Jó,hogy vannak azért ilyen ritka(!!!) kivételek!

:-)Örülök,hogy jól alakultak a dolgai!

2012. máj. 24. 15:42
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ismerek. Megtartotta, mert neki is volt már egy abortusza. Megszülte a kicsit, közben elvégezte az iskolát, dolgozik. Az apukával azóta elváltak az útjaik. A lányra semmi rosszat nem lehet mondani mint anyára. Nehezen élnek, de tisztességesen neveli a kisfiát, aki már 10 éves.
2012. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Gimiben nálunk volt egy csak (nem kisebbségi), volt 4 abortusza, és 5-et már nem akart, ezért szült 16évesen.
2012. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Az én b.nőm (nem kisebbség) 16 volt mikor szült! először szerette volna elvetetni, de aztán meggondolta magát!most már 6 éves a kislány okos, kedves és gyönyörű!:) sokáig voltak együtt az apukával, de aztán elváltak útjaik. de mindketten rendesen kiveszik a részüket a gyerekneveléséből:)
2012. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek, (magyar) védőnő lett azóta, a férje mérnök, azóta van még 1 gyermekük, szépen éldegélnek. De ez a ritkább, azt hiszem. Miért tartotta meg? Mert valójában nem véletlenül csúszott be, tudatosan nem védekeztek.
2012. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Amikor én szültem pár nappal utána szült egy kisebbségi, 14 évesen.Nem tudom miért tartotta meg.38 hétre született 2 kg-mal!Az anyukája nem is foglalkozott vele,fontosabb volt,hogy jött a "szerelme" meg a látogatók :(
2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
én 16voltam majdnem amikor szültem!!!És nem bántam meg,3éves a fiam,és imádom!!!!egyszerűen ha igy jött,nem akartam elvetetni!!!
2012. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!