Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyat, aki nagyon...

Ismertek olyat, aki nagyon fiatalon szült? (16év alatt)

Figyelt kérdés
Esetleg indok,hogy miért tartotta meg?

2012. máj. 24. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Amikor az első gyerekemet szültem, egy kórteremben voltam egy 15 éves kislánnyal. Szintén nem cigány volt. nagyon szépen gondoskodott a kislányáról, és mesélte, hogy egy évet halasztott a középiskolában, hogy a gyerek mellett lehessen. Különben a párja (expárja?) nem látogatta, csak az anyukája. Mesélte, hogy a szülésnél is az anyukája volt bent vele.
2012. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen,kettőt is :-)

Az egyik volt osztálytársnőm,aki 15 évesen lett terhes,szülői segítséggel megtarthatta a babát(emiatt sulit kellett váltania,mert egy régimódi iskola volt elég fura szabályokkal)Ő már azt hiszem nincs együtt a párjával.

A másik egy kolléganőm lánya,ő éppen a 16. szülinapján szülte a fiát.Rákos betegséget állapítottak meg nála 8-10 évesen,majd pár évig tünetmentes volt,persze sok kezelésen átesett,aztán akivel a kezelések alatt megismerkedett,attól a fiútól maradt terhes.

A fiú családjánál laknak,szerintem azóta is.

2012. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Engem elég fiatalon szült Anyukám, és mindig mindent megadott és megad nekem, én vagyok a legfontosabb Neki és Ő is nekem. Nem a kor számít, hogy ki milyen anyuka lesz.
2012. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 TheDarkGirl válasza:
69%
Igen,az egyik osztálytársnőm,még általánosban. Azóa sulit váltott,de néha még találkozok vele. Kedves lány (nem kissebségi) de egyáltalán nem jó anyuka,nevelőszülőkhöz fogja adni nemsokára a kicsit. Én most 16 vagyok,ahogy ő is és neki meg van egy 3 éves kisfia..
2012. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen én ismerek egyet,a szomszédunkban lakik (nem roma lány!!!)14 évesen szülte az első gyerekét most 19 éves és még két gyereket szült azóta
2012. júl. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
BArátnőm 17 évesen szülte az első babánkat,és tervezet volt. Megtartottuk, mert abortusz ellenesek vagyunk
2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Én egy 13 éves, magyar lányt ismerek, aki nemrég szült, azért tartotta meg, mert az akkori barátja és ő 5 gyerkőcöt szerettek volna. Aztán amikor a srác megtudta, hogy terhes a barátnő, egyből lelépett. A csaj meg hoppon maradt. A szülei otthonról kirakták, most a nagyszüleinél él, a 3 hónapos kisfiával.
2014. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ismerek olyan lányt, aki 15 évesen szült, hát mitmondjak rá... nem kommentelem inkább. beteg lett a fia lisztérzékeny és azóta már meg is halt 24 évesen.
2015. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, anyukám 16 écesen szülte meg a trsómat, 20 évesen engem. De szerintem tökéletesen érett volt az anyaságra, tisztességesen, nagyon nagy türelemmel nevelt, gondoskodott rólunk, mindig a mi érdekünk volt az első. Jobb anyát bem is tudnék elképzelni. A tanulást folytatta délutáni iskolában, 2-3 éves korunktól pedig visszament dolgozni. Igaz, segítettek a nagyszülők is, és persze apukám is, akivel összeházasodtak, és azóta is szeretetben élnek. Mi már mindketten felnőttünk a tesómmal.
2015. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
68%
Igen, anyukám mondta, hogy mikor a kórházba volt együtt volt egy 13 éves lánnyal (cigány/roma lány), megkérdezte mi a neve és elmondták az orvosok, de szerintem nem kellett volna. Nézegettük a FaceBook-ját 5 évvel később megint rálestem aztán láttam, hogy azóta 8 gyereket szült... Megtartani meg azért tartotta meg mert nem volt pénze egy roha.t abortuszra... Szülei nem voltak, nagyszülők neveték akik közül a nagyi meg halt rákba. Most a barátainál lakik de nagyon rossz körülmények között.
2015. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!