Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek elso szulése nagyon...

Akinek elso szulése nagyon nehéz volt, esetleg komplikációk is voltak, vagy nagyon nagy babája, az a második szulésnél nem választotta inkább a császárt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor megbántad, vagy jó dontésnek tartod igy utólag is? Nehéz volt a császár után a felépulés?
2012. máj. 29. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
kimaradt, egy szó: -vagy nagyon nagy babája szuletett...
2012. máj. 29. 21:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet választani hogy császár vagy természetes szülés?
2012. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon nagy volt a babád, és mondjuk komplikált volt a szulés, akkor ha kovetkezo terhességnél megint nagy baba lesz, akkor a komplikációk miatt lehet császár...
2012. máj. 29. 21:34
 4/8 krisztivan ***** válasza:
Még csak 1 fiam van de tervezzük a másodikat.Mivel nagy baba volt(4430gr,61cm)nem volt könnyű szülés és volt némi komplikáció is.Kicsit tartok a következő méretétől és születésétől de még jobban félek attól,hogy nem én írányithatom a világra jöttét a babámnak:-))Nem választanék császárt csak magam miatt:-))
2012. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagy volt a fiam (4150g), nem volt könnyű a szülés, végig ott volt a lehetőség, h esetleg császár lesz ( nem akart illeszkedni a feje). Ahogy akkor sem szerettem volna, ha nem muszáj, a következőt sem szeretném, ha császár lenne.
2012. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én múlt hét pénteken szültem simán egy 4300 grammos babát, akivel még csak a 37. hétben jártam.

Amikor az orvosom észrevette az ultrahangon, hogy 36. hétben 4 kiló feletti súlyt mértek, akkor befektettek, megbeszéltük együtt, hogy mi legyen, hogy legyen és így pénteken indítottak.

Így meg tudtam szülni normál módon, nem kellett a császár, a baba egészséges maradt és már itthon vagyunk. Jól szopik és már hízott is.


Úgyhogy szerintem ez csak orvos függő.

2012. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy volt a fiam (4950g), simán szültem, volt is baj bőven. A kislányomat, másik városban szültem, fogadott orvossal, aki végig figyelte, hogy alakul a súlya. Ha nagy lett volna, akkor császárral szülöm meg,de szerencsére pont ideális volt a súlya (3680g). Én nagyon félnék a császártól, örülök, hogy így lett :)
2012. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Azt elfelejtettem leírni, hogy nem volt gátmetszés sem, se repedés, se semmi sérülés!

Tehát mindenképp orvos és szülésznő függő. :)

2012. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!