Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés és gátmetszés utáni...

Szülés és gátmetszés utáni első együttlét nektek is fájdalmas volt? Meddig? Mivel lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztunk a hétvégén, de annyira fájt, hogy abba kellett hagyni, pedig már nagyon kívánom a páromat és ő is engem, de ez így nem megy. Mikor fog elmúlni a fájdalom? 7 hete szültem és reméltem, hogy mostanra már többé-kevésbé rendben lesz minden, de ilyen fájdalomra nem számítottam. Használtunk síkosítót is, de sajna az sem segített. Nektek mi a tapasztalatotok?
2009. aug. 10. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

van, akinek fél év is kell, mire teljesen helyreáll.

Nekem is sokáig kellemetlen volt, de minden alkalommal egy kicsit jobb. Szóval a varrás helyének, és úgy általában a kötőszöveteknek újból el kell kezdeniük tágulni, rugalmasnak kell lenni, és ehhez idő kell. A 6 hetet csak a fertőzés miatt tanécsolják.

2009. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így jártatok :( Legyetek türelemmel, próbálkozzatok folyamatosan, amíg fáj, addig más módon próbáljatok egymásnak örömöt okozni. Mindenkinél más a regenerálódási idő, nyilván függ ez a hüvely sérülésének a mértékétől is, meg attól is, mennyire profin lettél összestoppolva. Én mindenképp ki akartam várni az orvos által javasolt 5 hetet (eléggé szabálytisztelő vagyok :) ), de a páromnak nyomósabb érvei voltak, így kb. 4 nappal előtte szeretkeztünk először ilyen módon. Én arra számítottam, hogy nagyon rossz lesz, de szerencsére minden jól alakult. Nagy megkönnyebbülés volt, és kívánom, hogy hamarosan Te is éld át így! De, azért türelem, játszatok sokat máshogy, amíg össze nem jön...
2009. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 6 hetet akartam írni, csak félrement.
2009. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Mért nem szültél császárral?

Talán jobban menne a szex.

2009. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
A szex miatt senki ne szüljön császárral!!!
2009. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Dede, mert akkor nem szenvednek.

Mert nem egy jo dolog a sima szülés.

A gyerek szétb@ssza a benti dolgokat.

És nehezebben jön rendbe. Én soha nem szülök simán.

Az elsö is császár volt.

2009. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja szültem természetesen, gátmetszéssel, és még mindig fáj a szex.. :(
2009. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Próbálkozzatok folyamatosan, próbáljon annyira felizgatni, hogy magadtól legyél nedves, az hatásosabb, mint a síkosító. Nekünk szerencsére nem volt gond, 6 hét után egyedül a behatolás fájt kicsit, de utána már finoman minden jól ment. Ha nem megy, akkor egyelőre más módszerrel okozzatok örömet. Kedves császáros anyuka. Én természetes úton gátmetszéssel szültem a lányomat, mégsem fájt az együttlét.... :P
2009. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
A szpotatás mellet nincs olyan erős nedvesedés. Használjatok bőven sikosítót, és legyetek türelmesek. Szép lassan el fog múlni. Nekem az első együttlét iszonyú volt, most már csak az elején fáj picit. Egyre jobb lesz meglátod. :)
2009. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Helo, mi a párommal a szülés után a harmadik héten fogtunk neki a dolgoknak, mert nalam nagyon dolgoztak a hormonok, rettenetesen kivantam őt.És a lényeg az, h nagyon kellemes meglepetésben volt részem, 1 perc után orgazmusom volt, sőt, azután mégegy.Soha nem volt még multi orgazmusom, csak akkor. Nem tudom, h ez minek tudható be, talán az, h jó volt a foltozás, kicsivel talán szükebb is lettem....talán ez.

Ugyhogy én azt tudom mondani, h ez teljesen egyénfüggő. A barátnőm meg nem is volt összevarrva, mégis csak 3 honap után jött össze a dolog.

2009. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!