Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » ÁEK (MÁV) kórházban lehet...

ÁEK (MÁV) kórházban lehet ikreket természetes úton szülni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor úgy, hogy mindkettő fejvégű, esetleg a B iker faros? Vagy mindegy, mert mindenképp operálnak?

2012. jún. 4. 13:40
 1/8 Sókristály ***** válasza:
Ha nem visszafelé fejlődött a kórház, akkor igen. Unokatesóm 14 éve szült ott természetes úton ikreket. az első baba fejvégű volt, a második faros.
2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elég sok dolog megváltozott, amióta ÁEK lett belőle. De azért köszönöm a választ.
2012. jún. 6. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de csak és kizárólag akkor futnak neki a természetes szülsének, ha nincs semmi komplikáció, sem a babákbál, sem az anyukánál. Sok orvos van az ÁEK-ben és nyilván nem mindenki ugyanolyan beállítottságú, de összességében általában alacsonyabb kockázatúnak tartanak ikrek esetében egy programcsászárt, mint egy természetes szülést.


Én 2011-ben szültem ÁEK-ben, császárral, toxémia miatt. Egyéb előzmények miatt term. szülés nálam fel sem merült.

2012. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én ott fogok szülni nem ikreket, de azt tudom, hogy a legtöbb orvos a természetes szülést támogatja, persze, ha minden feltétel adott hozzá.

Nem tudod az orvosoddal megbeszélni? Vagy az ügyeletesnél szülsz majd?

2012. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még csak az elején tartok egy természetes szülést támogató dokival. Ő azt mondta, hogy majd meglátjuk, de szerettem volna tudni, hogy mi a kórházi protokoll. Mert bizonyos helyeken hiába koponyavégű mindkét baba, akkor is császár, máshol meg két farost is engednek simán, beavatkozások nélkül (Istvánban, Imrében, de ott nincs koraszülött osztály). Persze ha harántban van az egyik vagy ha egyéb más akadálya áll fent, elfogadom a császárt, csak azért kérdeztem, hogy a vezetőség nem tiltja-e az ikerszülés hüvelyi levezetését.
2012. jún. 6. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tiltja!
2012. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vezetőség nem tiltja, ez egész biztos!
2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!