Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is adnak beöntést ha...

Akkor is adnak beöntést ha nagyon kint van az aranyér?

Figyelt kérdés

Nagyon védem a hátsó kijáratom (még szűz :) ) És az aranyerem is most terhesség alatt nagyon kijött.Félek a fájdalomtól és attól,hogy fel ne sértsék.

34hkm


2012. jún. 4. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Habár én beöntéspárti vagyok, de aranyeres is. Az enyém szerencsére az utóbbi pár évben normálizálódott, mert "rágyúrtam" :) Viszont azt észre szoktam venni, h nem is a kemény széklet hozza vissza, hanem az amikor hasmenéssel járkálok a wc-re. A beöntés meg pont hasmenést okoz. Így, lehet, h jobb is ha kéred, h hagyjanak békén. Amúgy a beöntés elég kellemetlen, de kibírható. Jó nagyot kell sóhajtani, mikor bevezetik, szorítani a popsit, míg megy a víz befelé, egyet sóhajtani, mikor jön ki a cső és még szorítani a popsit jó pár percig. Ugyanis akkor hat jól a beöntés, ha bent van egy kis ideig.
2012. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A rossz hír: igen, akkor is adnak

A jó hír: nem kötelező a legtöbb helyen.

2012. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után adtak, mert nem jött ki sehogy a kaki.

Képzelheted, hogy mekkora volt az aranyerem. De, ha figyelmes a szülésznő, akkor meg sem érzed, úgy dugja be.

2012. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen már kúpot használnak, nem beöntés van.

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj a beöntéstől, én ettől talán jobban féltem mint a szüléstől, de ez volt a szülés legjobb része. Kimondottan jól esett, hogy tudok kakálni egy jót, amikor meg bedugják alig érzi az ember, olyan vékony az a cső mint egy infúziós szerelék (ha nem pont az). Szerintem nem sértik vele föl az aranyeret.
2012. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Kicsit megnyugodtam,mert mikor az aranyérre a kúpot is feltettem az is nagyon rossz volt. De ha tényleg nagyon vékony a cső akkor talán kibírom. Nekem attól jött ki,hogy van amikor 3-4 naponta megyek wc-re és akkor is nagy nehezen jön ki. Nem volt a szülés nagy álmom :) félek attól is , meg a kiszolgáltatott helyzettől. Nem szeretem ,se a meglepetéseket.
2012. jún. 4. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kint volt az aranyér, a szülésznő is látta, de óvatosan helyezte be a csövet. Maga a beöntés nem volt kellemetlen. Sajnos azonban a szülés után a nagy erőlködéstől diónyi aranyér jött ki. Utána pár napig rossz volt, most is kint van de nem vészesen. 2 éve szültem.

2012. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az erős, gyulladt, tromboflebitiszes aranyér LEGJOBB GYÓGYSZERE A BEÖNTÉS:

Saját magamon próbáltam ki, amikor olyan iszonyúan fájt, hogy aludni sem bírtam, mintha kést forgattak volna a végbelemben, és ki is türemkedett egy jókora darab. Konkrétan a kávébeöntést alkalmaztam. Az elsőnél vigyázni kell, óvatosan bevezetni, mert ugye bent is fáj. 10-12 percet bent hagyni. Ez a hasmenés NEM az a hasmenés, amitől kijön.

2017. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!