Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban érdemes szülésznőt...

Bajcsyban érdemes szülésznőt felfogadni?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok, választott dokim van!

Köszönöm!

34hkm


2012. jún. 5. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt választott dokim, de a szülésznő többet ért:)

Ő volt velem végig, persze a doki is be-bejött, de neki nyilván más dolga is volt:)

Nekem nagyon bejött, hogy volt:) A második babához is felkértem már.

2012. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt dokim,és szülésznőm is (Babika).A szülésznő végig veled van.Nekem nagyon sokat segített.De nagyon dicsérik a Magdit is.
2012. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem Magdi volt, és imádom:)
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem Zsuzsi nevű volt. Hát egy álom, a legjobbak egyike.

És tényleg többet ér mint a doki, én legközelebb nem is fogadnék dokit, ha ugyan ilyen probléma mentes terhességem lesz, mert a doki csak a lábamat fogta.

2012. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Két éve még nem lehetett doki nélkül szülésznőt fogadni a Bajcsy-ban, de ahogy írod, neked van. Nekem nem volt se a doki, se a szülésznő fogadott, de a doki is rengeteget segített, a szülésznő pedig Magdika volt, amikor szültem. Szuper jó volt mindkettő! Mindenképpen érdemes fogadni, ha azt akarod, hogy végig ott legyen veled. Nálam mivel ügyeletes volt, a többi anyukával is kellett foglalkoznia, de így is rendszeresen jött és ellenőrzött, tanácsokat adott.
2012. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is a Bajcsyban fogok szülni, ugyan nincs fogadott orvosom, sem pedig szülésznőm, de kérdezném a kérdezőtől, hogy te miket viszel be a babának?


32hkm

2012. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik válaszoló, gondoltam leírom miket vettem be: Szóval amibe felöltöztik szülés után, az már előre ki vlt készítve egy kis csomag: pelus, bady, rugdalózó, babazsák vagy pólya, és kistakaró, feje alá tetra. Vittem be egy csomag pelust 1-est, és popsitörlőt egy csomaggal. Krémet, hintőport adnak ha jól emlékszem. Ruhákat nem kell csak ha akarsz, én vittem, mert ott nagyon csúnya ruhák vannak szerintem, meg én szerettem volna ha már kezdetektől a saját ruhácskájában van. Kellett egy csomó tetra, feje alá, meg nekem mikor szopizott, ömlött a tej, izzadtam. Cumisüveget nem vttem, az nekünk nem kelett, de aztán a 2. nap kellett, mert mellszívóztam és a lefejt tejet is adtam neki, nagyon sárga volt. Magamnak minden napra tiszta pizsama, és törölköző, plusz csomó bugyi. Rengeteg víz, jó ha van nálatok kis üveg, mert lehet nem lesz erőtök a nagy 1.5 literesből inni. fényképező is fontos. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jó készülődést. Ja, és legyen kajátok a szülésnél a csomagban, mert a büfé bezár meg kifogy kb 6 körül, és csak mesze van bolt, az is gagyi. Nekem mindent megengedtek, ehettem szendvicset, túrórudit kakaót.
2012. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Magdikát szeretném felfogadni, annyi jót hallottam róla! Neki v. akár egy másik szülésznőnek mennyit kell adni a szülés után?

Én pont tegnap készítettem össze a kórházi csomag egy részét. A biztonság kedvéért a babának tettem be kisruhákat, cumisüveget, pelust, hintőport, krémet ilyesmiket, bár azt hallottam, hogy elég sok dolgot adnak.

Még nem voltam kórházlátogatáson, pedig már aktuális lenne! Te, kedves 32. hétben lévő kismami voltál? Mikorra vagy kiírva?Én július 17-re:)

2012. jún. 6. 07:43
 9/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,nem mondott összeget,25.000ft-ot adtunk
2012. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, már fel is hívtam!:))
2012. jún. 6. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!