Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél mi vált be aszülés...

Kinél mi vált be aszülés beindításában? Egyáltalában szabad drasztikusan belenyúlni a természetbe?

Figyelt kérdés

#szülés #otthon #megindítása
2012. jún. 6. 11:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát utolsó,szerintem akkor lehet csak egy abbaát "megszüleszteni" ha már érett rá. hamarabb úgy se jönne ki.

Mert hány hetes uh-n mekkorát becsültek neked?

2012. jún. 7. 09:56
 12/14 A kérdező kommentje:
amúgy meg miért baj,hogy több lesz mint 4kiló?? legalább életerős nagylány lesxz,örülj neki.
2012. jún. 7. 09:57
 13/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. 39 hetes, kisfiam 4,4 kg volt, lányomra se mondtak sokkal kevesebbet. Ma voltam dokinál, 1 ujjnyira kinyíltam teljesen, fájások még elég rendszertelenek. Doki hazaengedett, mert 5 percre lakunk, ha rendszeres lesz, mehetünk. 2 napja tonikozok, meg befaltam 3 grapefruitot. Aztán lehet hogy semminek sincs köze a dologhoz. Reménykedek...
2012. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En a 34. heten elkezdtem inni a malnalevel teat, meg szedni a homeos bogyokat, 10 nappal a kiirt datum elott megszuletett a kisfiam. 3800gr volt igy is..Ja es este egyutt voltunk a parommal, reggel kezdett el szivarogni a magzatviz.

Aztan leet hogy semmi koze nem volt semminek hozza.

2012. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!