Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segített már kismamának a...

Segített már kismamának a baba beindításában, hogy tonikot ívott? Esetleg a nagy mennyiségű málnalevéltea?

Figyelt kérdés
Hétfőn meg akarják indítani a szülést, én ezt nem szeretném. Ezert praktikákat kérhetnék? Persze nem drasztikusokat!
2010. máj. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagytakarítás, séta, sex minden mennyiségben. Az én orvosom anno ezt ajánlotta :)


Könnyű szülést!

2010. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szextől csak fájásaim vannak, minden aktus után, 5-6 óra nagyon kemény görcs, és végül soha semmi.Tegnap meg egész nap takarítottam. Hát ez az én formám.
2010. máj. 6. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál málnalevélteát jó sokat,igaz annak hosszabb távon jön be a hatása,de azért segíthet!Tudom furán hangzik,de beszéld meg a babával.:)(tudat alatti agykontroll)

Szép szülést kívánok!

2010. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is hasonló volt a helyzet, bár én beleegyeztem, hogy beindítsák a szülést (már 1 hete 2 ujjnyi tág és elvékonyodott volt a méhszáj), de voltak kétségeim, hogy ez így "nem természetes", de aztán minden tökjól sikerült! Szóval pénteken rábólintottam, hogy vágjunk bele hétfőn, ha addig nem indul el magától, aztán egész hétvégén próbáltam "megbeszélni" a babámmal, hogy induljon el, végül kipihenten bementünk hétfőn reggel a kórházba a férjemmel és 11-re megvolt a csodálatos kisfiam. Szóval nyugi, minden úgy lesz a legjobb, ahogy történni fog. A könnyű szülés lényege, hogy engedned kell, hogy megtörténjen veled az egész.


Könnyű szülést, boldog babázást kívánok!

2010. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy én is teáztam (málnalevél, palástfű) meg homeopátiáztam (caulophyllum, cimicifuga) rendesen, ezekkel lehet próbálkozni, a szülést megkönnyíthetik, közben is lehet szedni őket (félóránként váltva) :)
2010. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na, mi történt végül? majd lécci írd meg! milyen szülésed volt?
2010. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! én 40+2 kismama vagyok, a tonik nem segített, a málnalevél tea sem hozta előbbre a szülést, de a tágulásban lehet, hogy segít.
2012. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!