Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben milyenek a szülésznők?

Egerben milyenek a szülésznők?

Figyelt kérdés
Rendesek, alaposak akkor is, ha nem fogadom fel őket, vagy akkor nagy ívben ....nak a fejemre?
2012. jún. 7. 10:18
 1/1 alaszka ***** válasza:
Én 2x szültem Egerben, a másodikat majdnem 1 éve, egyiknél sem volt fogadott szülésznőm, csak orvosom. Kedvesek, aranyosak, de azt vettem észre, hogy ha tudják, hogy van dokid, akkor nem strapálják nagyon magukat, meg ha nincs semmi baj, akkor vajúdás közben magadra hagynak, néha rádnéznek. Nekem mind a kettőnél bent volt a férjem is, szóval lehet hogy emiatt nem ültek ott mellettem, de mindkettőnél úgy szólt nekik a férjem, hogy tolófájásaim vannak valószínűleg...De amúgy tényleg kedvesek, és ellátnak szépen.
2012. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!