Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy nemsokára baba lesz?

Lehet hogy nemsokára baba lesz?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt rohangáltam össze vissza(vérvétel,vásárlás stb)és nagyon elkezdtem görcsölni(napok óta görcsölök és keményedek de ez most nagyon rossz volt)alig birtam vissza kóricálni az autóhoz.aztán itthon is fájt még de lepihentem és jobb lett,állandóan nagy wc-re akarok menni olyan fura most minden odabent,azóta ha megyek akkor keményedek és fáj a hasam,és szemmel láthatólag lejebb ment a pocakom.lehet hogy ezért görcsöltem annyira?lehet hogy nemsokára baba lesz?39+1 hetes vagyok,és a 3.babámat várom de ilyen ramatyul még sosem voltam.
2009. júl. 2. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogyha állandóan úgy érzed, hogy nagy wc-ned kell, akkor itt az idő. A barátnőm hétszer ment el 2 óra hossza alatt nagy wc-re, és felhívta az orvosát, hogy ez normális-e. Az orvos azt mondta, hogy azonnal irány a kórház. 5 óra múlva meg már a kezében tarthatta a kisfiát.
2009. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
próbálom az előzző két szülési fájdalmaimhoz hasonlitani a dolgot mert ez egyáltalán nem olya,nem a derekamból sugárzik,csupán kőkemény a hasam és görcsöl ott ahol menstruációkor szokott,amikor vajudtam akkor a derekamból fájt.lehet ekkora különbség két vajúdás között?már arra is gondoltam hogy a beleimmel lehet valami,de nem is úgy fáj a hasam mint mikor pl gyomorrontása van az embernek...tanácstalan vagyok pedig nem először fogok szülni..:S igyekszem most sokat pihenni kevesebbet talpalni,aztán meglátom,pihenéskor álltalában elmúlik de amint felállok kezűdi megint.
2009. júl. 2. 16:52
 3/16 anonim ***** válasza:
És ha megpróbálnád felhívni az orvosodat, hogy ő mit mond? A férjed otthon van, tud neked segíteni?
2009. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nincsen fogadott orvosom,a férjem dolgozik.azért remélem vagyok már annyira tapasztalt hogy észreveszem ha szülnöm kell.figyelek minden jelre,a pocakom leereszkedett az tuti,és a bébi is jól van mert úszkál egész nap ahogy eddig is.most pihengélek aztán meglátjuk...
2009. júl. 2. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor pihengess egy kicsit. Csak akkor mozogj, ha nagyon muszáj. Drukkolok Neked!
2009. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De furi:)

Én is aggódom,h vajon észre fogom e venni,ha menni kell?

De hogy te még a 3.-nál is így aggódsz:)

Ne érts félre,semmi rosszindulat,pont az az érdekessége,h már 2 szülésen túl vagy és hogy még tud a természet "újat" mutatni.

Ennyire más minden szülés?! Mert oké,h "mindenkinél máshogy" alakúl,de h egy embernél ennyire különböző legyen:)

Mindenesetre drukkolok,h minden ok legyen,vigyázz magadra meg a bébire.

Ha nagyon tanácstalan vagy,sztem a kórházat felhívhatod biztos segítenek h mi a teendő.

Én 39+4 hetes vagyok,de semmi jele h 3 nap múlva szülni kéne:((

Minden jót Nektek!

2009. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy, Alakulnak a dolgok???????
2009. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi,aranyosak vagytok.továbbra is keményedik,ha fekszek akkor jobb,kb egy fél órája volt egy ami a derekamból indult de azóta semmi.ígérem beszámolok róla ha van valami,ha szültem akkor arról ha nem akkor arról.hát igen,az első és a második szülés indulásom egyforma volt,de most pl jóslózom egy ideje az előzző kettőnél nem volt egyáltalán jóslóm,most sokkal nagyobb a pocakom is mint az előzzőeknél.mégegyszer köszönöm hogy gondoltok rám,jelentkezem majd hogy mi a helyzet.
2009. júl. 2. 18:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Na mi a helyzet?...:)

Hívd fel a szülészetet a kórházban ahol szülni akarsz, ha még eddig nem indultatok el...


Én úgy jártam a második babámmal, hogy csak CTG-re mentem be a kórházba...és azt követett egy vizsgálat (kiírás után 1 nappal)és már 6 csentir ki voltam tágulva...

...és az a szép az egészben hogy nem volt rendszeres fájásom...első csajszival, úgy erősödött-sűrűsödött a fájás ahogy meg van írva...

rögtön burkot repesztettek és 2 óra múlva meg is lett a 2. csajszim.

Úgyhogy nem ártana egy vizsgálat....


Írj, hogy mi újság, izgulunk..:))


Könnyű, gyors szülést kívánok...

2009. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugye tudod,hogy a 3.baba akar 10perc alatt is kibujhat az elso falyastol szamitva???Otthoni szulesre keszulsz?
2009. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!