Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első két szülése...

Akinek az első két szülése hüvelyi volt, a harmadik pedig császár, ott milyen okból lett szükséges az operáció?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nálam azért, mert kaptam oxitocin terhelést a 35. héten és amikor jött a fájás a baba szívhangja leesett. Plusz a köldökzsinór keringése nem volt jó, a dokim azt mondta, hogy a gyerek nem bírná az öt-hat órás vajúdást. Így 35. hetesen megcsászároztak.
2012. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem szintén,mint z előzőnek.csak nem 35 hanem 38 hetesen nem lett ó az áramlás vizsgálat,oxicotin indítás le eset a baba szívverése rögtön műtő,csomó volt a köldökzsinóron.
2012. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Ugye így nem lett semmi baja a babádnak, hogy időben közbeléptek?


(Azok is válaszolhatnak nyugodtan, akiknek 3 természetes szülés után lett a 4. császár vagy ha van itt nagyon nagycsaládos, akit a többedik babánál császároztak, annak az okára is kíváncsi vagyok, amennyiben nem titok.)

2012. jún. 7. 15:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A te babáddal is minden rendben volt a műtét után?
2012. jún. 7. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A babával minden oké, most hét hetes, igaz én két hétig bent voltam már terhesen is a kórházban a rossz keringés miatt, utána meg négy hétig a babával, mert az egyik értéke nagyon magas volt, azt vizsgálták. Egyébként meg hülye vagyok, mert félreolvastam a kérdést, nekem összesen csak két gyerekem van, az első sima szülés, a második császár. A császárt egyébként nem éltem meg abban a pillanatban túl jól, amikor közölték, hogy műtét, mindenképpen sima szülésre készültem, még az oxi alatt is, hiszen reagáltam rá. Még szerencse, hogy kb. öt percem volt felkészülni a császárra, mert ha hetekig ezen kellett volna agyalnom begolyózok. A felépülés is gyors volt, ugyanúgy mint a sima szülésem után, úgyhogy szerencsésnek mondhatom magam ilyen szempontból, jól bírom a "gyűrődést". Neked a harmadik császár lesz?
2012. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy minden rendben a babával.


Én még csak a közepén tartok (21. hét), nincs semmi bajom, csak picit elkezdtem félni, hogy mi van, ha császározni kell. Múltkor néztem egy kilencgyermekes anyukát a tévében, mindegyik szülése spontán volt, ugyanakkor a nagymamám említette, hogy a szomszédasszonyát a negyedikkel megcsászározták. Jó, minden terhesség más és más, mindig adódhat valami komplikáció, ami miatt műtéttel kell befejezni a terhességet, csak olyan furcsa, hogy van, aki 10 vagy még több gyereket tud simán szülni, mást meg a harmadikkal-negyedikkel (amikor előtte már több babát is simán meg tudott szülni) császározni kell. Persze ha muszáj, akkor muszáj és inkább legyen egészséges, minthogy baja legyen, mert simán akarnám megszülni, de picit félek.


Elég bugyután hangzik, tudom.

2012. jún. 12. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A harmadik babámnál nekem is csomó volt köldökzsinórján- de ez csak a születése után derült ki. Neki jó volt minden értéke - és végülis simán szültem meg. Sokáig császározni akartak, mert nagyon későn fordult be. De végülis az utolsó napokban meggondolta magát. (végülis 3sima szülésem volt)
2012. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!