Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez aranyér lehet? (kicsit...

Ez aranyér lehet? (kicsit kellemetlen téma, részletek lent)

Figyelt kérdés

szülés után vagyok 5 héttel és az elmúlt 4 napban fáj amikor wc-zek és utána mindig véres a papír!viszketni nem viszket meg ilyenek viszont erőlködök..

én arra gondolok,hogy az elmúlt 1hétben max3szor eszek 1 nap és akkor is kapkodok meg néha nagyobb adagokat is eszek mert mire odajutok nagyon éhes leszek és ez szerintem nem tett jót az emésztésemnek plusz főtt ételt is alig eszek mert nincs időm főzni..

szerintetek aranyér vagy inkább megrepedt egy kicsit odalenn az erőlködéstől(az utóbbi már előfordult 3évvel ezelőtt)


2012. jún. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettö lehetséges, a megoldás, hogy normálisan eszel. Fött étel egyáltalán nem szükséges, csak elegendö zöldségfélét, gyümölcsöt egyél, ha szoptatsz, akkor feltétlen elegendö fehérjét is és feltétlen igyál sok (3-4 liter) vizet, gyümölcslét vagy tejet.

Nekem szülés után nagyon sokat segitett, ha minden nap ettem valamennyi céklasalátát.

2012. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb repedés, de lehet belső aranyér is, ha nem érzel puklit. Igyál sokat, napi 2-2,5 litert, egyél gyümölcsöt, zöldséget és rágj rendesen, akkor majd nem kell erőlködni. 4-5 nap alatt begyógyul, ha csak emiatt lett. Ha szoptatsz, akkor a Sperti (remélem jól írom) kenőcsöt lehet használni aranyérre vagy Neogranormont, ha csak repedés. Ha nem múlik vagy erősödik, akkor persze doki.
2012. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!és igyexem rendesen enni és megrágni minden falatot!
2012. jún. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!