Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől fugg, hogy mikor indítjá...

Mitől fugg, hogy mikor indítják be a szulést?

Figyelt kérdés
40+1 napos vagyok ma. semmi tunetem nincs, néha reggelente görcsölök pár órát de az sem vészes. Tegnap nézték a magzatvizet+volt nst. Mindent rendben találtak. Olvastam, hogy van akinek 40+6 napra indították, de volt akinek csak a 41. hét végén. Ha nincs fogadott dokim akkor hagynak szenvedni az utolsó pillanatig és megvárják, hogy a baba romló állapota miatt kelljen kivenni?
2009. júl. 3. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 40+6.napon akarták indítani,de előtte egy nappal,a szülés magától beindult,és ez volt a nagy szerencsém.A szülőágyon folyt el a magzatvíz,ami takony zöld volt,mert belekakilt a magzatvízbe,de így is hagyták,hogy termé szetes úton szüljem mg a lányomat.Amikor kibújt,csak felhörgött,úgy kellett ballonnal lélegeztetni,és egész éjszakát az inkubátorban töltötte!A másik,hogy tiszta meszes volt a méhlepényem,lógott a karján a bőr, megvizs gálta a gyerekorvos és kiderült,hogy FOGYOTT a hasamban szegénykém,mit szenvedhetett ott bent!!Az apgarja 6/8 lett,fenn áll a veszély az oxigénhiányra,most 1hónapos,és visszük koponya-hasi uh-ra,hogy megtudjuk minden rendben van e.Most naplemente tünete van,ami sajnos nem jót jelent
2009. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.A szülés napján az NST egy fájást se mutatott,de mire a nagy melegben hazabuszoztam,teljesen kifáradtam,épp leültem a székre,és már jött az első fájás.A 10percestől a 3perces fájásig 30perc alatt jutottam el,és ahhoz képest,hogy első baba 4,5óra alatt lett meg.

Bocs a regényért

2009. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Nem vizsgálták meg a magzatvizet? Elvileg 2 naponta kéne. Nekem tegnap megnézték, és elvileg holnap is meg fogják.
2009. júl. 3. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézték 2naponta,és egyszer nem is látta tisztának az orvosom,mondta,hogy behív 2főorvost,és ha ők sem látják jónak azonnal beindítják!Megnézték,de azt mondták,hogy sötét haja van a manónak,pedig mikor megszültem olyan szőke haja volt,még most is,hogy már majdnem fehér.Ezt hívják figyelmetlenségnek
2009. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Off:Megkérdezhetem kedves első válaszolo,hogy mit jelent a "naplemente tünet?"

Köszönöm,és bocsánat mindenkitöl!

2009. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor a szemével mindig lefelé néz,és a szembogara felett van egy kis fehér rész.A naplemente tünet az agynyomás-fokozódásra utalhat,sajnos az 1hónapos vizsgálatnál kiderült,hogy 5cm nőtt a lányom fejkörfogata,remélem csak elmérték
2009. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!