Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mikor megy...

Szülés után ki mikor megy vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés
mielőtt nekem esne mindenki,előre bocsátanám,hogy a második gyerekemet szültem,és az elsővel visszamentem a 6 hetes kontrollra.A pici most lesz fél éves,és csak most tudok elmenni,most tudom itthon hagyni őket.szerintetek nagyon ki fog akadni az orvosom?mondjuk tudom,h igaza lesz,de tényleg nem tudtam senkire sem rábízni őket.más is van így ezzel?

2012. jún. 9. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fél évig nem tudtad soha kire bízni? Amúgy biztos nagyon ki fog akadni, ha nem voltál a kötelező 6 hetes kontrollon.
2012. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fél évig nem tudtad senkire sem hagyni.Vagy miért nem vitted magaddal???Az asszisztens simán el lett volna vele abban az 5 percben amíg megvizsgál.
2012. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igazából most már akár mindegy is... De elvileg így egy rákszűrés is kimaradt. Nem volt egyetlen szabad perced sem fél év alatt?
2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat...a kérdésemre kifog válaszolni?
2012. jún. 9. 22:24
 5/14 A kérdező kommentje:
amúgy a 2 gyereken kívül egy betegápolás is a nyakamba omlott...de nyugodtam lehet még csodálkozni miért nem tudtam menni....
2012. jún. 9. 22:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj most, mint egyáltalán nem. Kár, hogy kimaradt, de ne rágódj már rajta. Nem hiszem, hogy a doki mondana rá rosszat, hiszen ez a magánügyed. Nekem a 8-10. hét körül sikerült mennem. Rákszűrést is megcsinálták, biztos neked is esedékes lesz. Ha más nem, legalább emiatt menj
2012. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Szia


Én nem hiszem hogy bárkinek bármi köze lenne hozzá,hogy ki hány hetesen/hónaposan megy kontrollra...

Hozzáteszem nekem is lassan 4 hónapos a kislányom,és még én sem voltam dokinál a szülés óta..

Pont senkinek semmi köze hozzá, hogy volt-e rá módom vagy sem,hogy elmenjek-e az orvoshoz...

Aki ezen fentakad,az gondoljon esetleg arra,hogy lehet hogy van olyan is,mint pl én,hogy félek elmenni a dokihoz hogy mit fog mondani..,mert mikor hazajöttem a kórházból szentül megvoltam győződve arról,hogy rosszul varrtak össze,és erről akkor ott meg is bizonyosodom majd általa...arról nem is beszélve,hogy tök sokáig fájt a gátsebem,úgy meg nem akartam menni...

Na mindegy...szerintem ne törődj azzal hogy ki mit mond..gondolom úgyis a dokinak a kedvétől fog majd függeni,hogy mond-e olyat,hogy hamarabb is vissza mehettél volna..

Amúgy az elsővel én is időban elmentem a kontrollra...

2012. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem mentem szülés után 6 héttel, késtem pár hetet.

A doki semmit nem mondott.

2012. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem,hogy túlzottan kiakadna,de szerintem mond azt,hogy másnál voltál.
2012. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ezt nem hinném,h ezt kéne mondanom....4 éve ő a dokim...igen,félek is tőle,de semmi problémám ne volt...köszi,igyekszem nem leragadni azokon akik csak dobálóznak.igazatok van..a dokinak meg az ilyen jellegű magánügyeimhez nem sok köze van...szerintem...
2012. jún. 10. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!