Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mikor megy...

Szülés után ki mikor megy vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés
mielőtt nekem esne mindenki,előre bocsátanám,hogy a második gyerekemet szültem,és az elsővel visszamentem a 6 hetes kontrollra.A pici most lesz fél éves,és csak most tudok elmenni,most tudom itthon hagyni őket.szerintetek nagyon ki fog akadni az orvosom?mondjuk tudom,h igaza lesz,de tényleg nem tudtam senkire sem rábízni őket.más is van így ezzel?

2012. jún. 9. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy már még te háborodj fel azokon akik csak "dobálóznak"! Te tettél fel egy kérdést ahol leírtad, hogy még nem voltál a 6 hetes kontrollon, miközben már eltelt a szülésed óta fél év. Elég felelőtlennek gondollak, mindegy hogy hanyadik szülésed volt, hiszen mint tudjuk minden szülés más és más, ebből kifolyólag más és más szövődményei lehetnek. Igaz, a te magánügyed, de akkor is felelőtlenség!Hihetetlen számomra, hogy fél év alatt nem volt annyi időd, hogy elmenj az orvoshoz.
2012. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kösz,hogy beálltál a sorba!igen,én tettem fel egy kérdést,(micsoda észrevétel!!),csak éppen azok válaszoltak rá akik nem piszkálgatnak...és én azt hittem,hogy ez az oldal azért van h kérdezzek és aki tud az válaszol...nem pedig azért hogy felteszek egy kérdést és b**gatnak ezért...bocs a kirohanásért,de ha kérdezek arra válaszoljatok... az utolsónak pedig üzenek,hogy inkább olvasd el a válaszokat és a kérdező kommentjeit mielőtt elégedetlenkedsz...talán rájössz h miért nem tudtam eddig elmenni!
2012. jún. 11. 08:22
 13/14 Cyanus válasza:

a szülés utáni kontroll mint biztosan emlékszel egy manuális vizsgálat, és esetleg egy rákszűrés semmi több, hacsak nem egy drága magánorvoshoz jársz vagy egy Bp-i elit rendelőbe



gondolom, ha valami panaszod lett volna megoldod, vagy legalább rátelefonálsz a dokira


nyugi ninc sgáz, ha megoldható nyugodtan menj el a dokidhoz


(a harmadik babám két éves még nem mentem kontrollra, majd most tervezem, hogy csináltatok egy rákszűrést)

2012. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,végre egy megnyugtató válasz:)
2012. jún. 20. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!