Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A has nagysága befolyásolja a...

A has nagysága befolyásolja a baba méreteit, súlyát? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Ha nagy volt a pocakod terhesség alatt,és persze mindenki azt mondta nagy babád lesz,ez bejött??Vagy csak úgy mondogatják?Köszi a válaszokat!
2009. júl. 4. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az attol fugg mennyi a magzatvized, a nagy pocak nem mindig jelent nagy babát is.

Az iker testvéremmel csaknem egy idopontban vártuk a babánkat. Rajtam allig lehetett látni ,hogy terhes vagyok , míg a testvéremnek mindenki ikreket "josolt", akkora volt a pocakja. A két baba kozott a sulybéli kulonbség 20 dkg volt.

2009. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas hasam volt. Sokan kérdezték, hogy tuti, hogy nem ikrek?

Súlyra csak kicsit volt átlag fölött, viszont nagyon hosszú volt. 3850 grammal és 60 centivel született.

2009. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Boldog babázást,jó egészséget mindenkinek!
2009. júl. 4. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas hasam volt,mindenki biztosra vette,hogy ikreket várok.Végül 4 és fél kilós 60 centis fiam született.Nekünk arányban volt a has mérete a gyerkőc nagyságával.
2009. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Viszonylag nagy hasam volt, sokat is híztam, és sokan mondták, hogy biztos lesz 4 kg körül a baba. De nem, 3000 gramm volt.
2009. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 110 cm-s hasam volt 160 cm vagyok, a kislányom 48 cm és 3,5 kilóval született, szóval nem volt olyan nagy!
2009. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 4. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is nagy hasam volt,szülés elötti napokban 127cm(!) volt a haskörfogatom.172cm magas vagyok és vékony testalkatú.Csak a nagy poci volt:)!Mindenki mondta mondta hogy tuti ikrek,vagy hatalmas a bébi!A babám 3360gr és 55cm volt,átlagos méretű.
2009. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagy hasam volt már jó ideje (amúgy magas és normál testalkatú vagyok). A babát először nagyon nagyra jósolták, de szerencsére nem jött be, "csak" 3600 g és 52 cm lett, viszont nagyon sok magzatvizem volt!!
2009. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár az én személyes tapasztalatom igazolni látszik (mindkét alakalommal hatalmas volt a hasam, az elsõ babám 4480 g, a második pedig 3760 g volt), ennek ellenére tudtommal nem befolyásolja a baba nagysága a pocak nagyságát. Gondolom alkati kérdés is, meg ahogy elõttem már irták függ pl. a magzatvíz mennyiségétõl is.

2009. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!