Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2,5 hete szültem. A köldökömné...

2,5 hete szültem. A köldökömnél mitől fájhat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sérvtől. Nézesd meg.
2012. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is erre tippelek, csak nem akartam "szájba adni".

A nődokinak 6 hetes kontrollon szerinted elég ha megmutatom?


És ezzel mit csinálnak amúgy?

Nem tragikus amúgy, csak kellemetlen inkább, és nem is mindig érzem, de van, amikor nagyon.

2012. jún. 15. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a nőgyógyász nem nagyon tud vele mit kezdeni, sebészeti ambulancián fogják majd megmondani, hogy sérvről van-e szó, és ha igen, akkor kell-e műteni. A következő terhesség előtt mindenképp érdemes. Ráér még egy darabig, de ne húzd sokáig, és ha fokozódna a fájdalom, vagy egyre kellemetlenebb lenne, akkor mihamarabb nézesd meg, mert a baba emelgetése sem lesz rá gyógyító hatással vsz.
2012. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Épp most úgy érzem, mint ha jobb lenne, mint pár napja.

A baba néha belerúgott, akkor nagyon kellemetlen volt, amúgy meg csak kicsit.

azért a nődoki hátha meg tudja mondani, hogy gáz vagy sem.

Látszani nem látszik semmi amúgy.

És igen, az emelgetés az nem tesz jót. Amúgy sem, mert gerincproblémám van...


Terhességet jelenleg nem tervezek. Ez volt a harmadik. :o)

2012. jún. 15. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaaa, hát akkor az sem sürget. :) Persze, valamit tud rá mondani, ha nem látszik semmi, z meg pozitívum. Hátha nem az, csak a megviselt izmok szórakoznak, és elmúlik!
2012. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!