Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol vehetek babómnak kisollót?...

Hol vehetek babómnak kisollót? Ti miket vittetek magatokkal a korházba? 30 h km

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Baba boltokban vagy drogériákban dm,rossman,vagy gyógyszertárakban.

2009. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Mi vettünk babaollót olyan bumszlival a végén. Hát, nem tudom ki hogy van vele, én nem tudtam használni. Az enyémmel vágom, de előtte utána le kell fertőtleníteni.


Kórházi csomag: hálóingek, törölköző, köntös, bugyik (tena-lady), zoknik, sok-sok Tena betét, nekem 2 csomaggal fogyott bent a kórházban. Tusfürdő, wc-papír, 2 papucs, fésű, evőeszköz (nem adnak!), szendvics, ásványvíz. (Én du 4-kor mentem be, 11-re lett meg a baba, aztán majd éhen haltam, mert csak reggel adtak enni.)

Babának nálunk adtak mindent kivéve popsitörlőt. Érdemes még neki kis kesztyűt vinni, mert lekarmolja magát, és az első napokban nem szabad vágni a körmét. Ha nem lesz ilyen örült meleg, esetleg kissapka, hogy fürdetés után ne fázzon meg a feje.

Dokumentumok (terheskönyv, leletek, házassági anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat, személyi, lakcímkártya).

Amiben te hazamész meg a baba, ráér, ha később beviszi neked valaki. Most ennyi jutott eszembe.

Érdemes külön táskába tenni, ami kellhet a szülőszobán, hogy ott hamar meglegyen.

Védőnők is szoktak listát adni, te nem kaptál?

2009. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

én a DMben vettem babylove márkájú kisollót neki,hát őrület ahogy nő a körme,és egy izzasztó feladat mire levágom neki.azt mondják álmában kell,de én úgy voltam vele,ha már elaludt,nem zargatom,így ez a reggeli ébredés utáni tortúra :-D

a kórházba nem vittem be,mert én is úgy tudom,hogy az első napokban/hetekben nem lehet vágni a körmüket.

2009. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én auchanban vettem de sosem használtam. Egyszer próbáltam de nem vág csak nyiszál. Az enyémmel vágom a körmét. Nem kell tőle félni csak ahtározottan megfogod és akkor nem tud belemozdulni.

5 hós anyuka

2009. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!