Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csináltátok? A kiírt nap...

Hogy csináltátok? A kiírt nap közeledtével vittétek magatokkal a kórházi cuccot, ha mentetek kocsival távolabbra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyne messzire mész. pl én a kórházi vzsgálatra. ill nst-re már 3 héttel korábban utazótstyóval mentem. :)
2009. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Azért az esetek többségében még sok órád van addig, amíg érdemes bemenni a kórházba. Magyarországon nem tudsz olyan messze menni, hogy ne érj vissza. :)

Ha pedig vészhelyzet van, akkor úgysem érdekel/ráér a cucc.

2009. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam itt korábban is, hogy többen vitték a cuccot nst-re. Meg azt is, hogy nst után már benn is maradt. Akkor sem értettem, hogy miért. Beindulhat ott a szülés? Vagy miért? Első gyermekem lesz, még nem voltam ilyenen.
2009. márc. 29. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volt kocsim, így nem vittem, csak egy nagy hátizsákot.

Benne volt: 1 hálóing, 2 bugyi, 1 tusfürdő, 1 papucs, 1 törölköző, 1 cs szőlőcukor, 1 fél literes á.víz.

Gondoltam, ha bent kell maradni, ezzel kihúzom, amíg beér vki az összekészített cuccommal.

Jól gondoltam. A terminusom napján már nem engedett haza a doki.

Kicsi volt a gyerek feje, kevés volt a magzatvíz.

Azt mondta, feküdjek be szülésig. 2 nap múlva szültem 1 egészséges kislányt. :)

De volt olyan kismama, aki nst-re, uh-ra jött, és már nem engedték haza, mert fájásai lettek, meg szivárgott a magzatvíz.

Könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vittem semmit, csak a kiskönyvet. Ha beindul is a szülés, akkor is van még idő. Nem megy annyira gyorsan :)) Persze nekem már nem az első szülésem volt és azért voltam nyugodtabb. Szülés előtt 3 nappal még 300 km-t autóztam és nagyon jól bírtam. Egyébként, ha mégis kellett volna, be tudták volna hozni a kórházba csomagot. Nekem nem kellett nst-re járnom, mert az orvosom szabin volt, így ez kimaradt, persze azért én már tudtam, mire figyeljek..
2009. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem vittem semmi, csak a kiskönyv volt mindig nálam a leletekkel.
2009. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem vittem semmit csak a kiskönyvet! Azért viszik szerintem sokan nst-re, mert lehet nem érzed, de vannak keményedések és akkor inkább bent tartanak! Vagy, ha nem jó a baba szívhangja vagy ilyesmi! Nálam is ez volt a kiírt napon mikor mentem nst-re, keményedtem de nem éreztem semmit! Haza engedett ugyan, de egy óra múlva hívott, hogy mégiscsak jobban örülne, ha befeküdnék!:) Végül egy héttel túlhordtam a manót!:)
2009. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtt 3 héttel utaztam 200 km-re, akkor ott volt a kórházi csomim. Nst-re, viszont nem vittem, de korábban jött a baba 10 nappal. Lehet ha késik akkor már nálam lett volna.
2009. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!