Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Úgy tudom, három "kijelölt"...

Úgy tudom, három "kijelölt" orvos van, akiket lehet fogadni szüléshez Veszprémben. Mennyi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a Cholnokiban nem lehet orvost fogadni!Vagyis gondozásra igen,de szüléshez nem.Se szülésznőt.Azt hiszem ez érthető is.És ha "fogadott" dokid van,akkor magánrendelésére mész.Reméljük ezzel sikerül visszaszorítani a hihetetlen mértékű hálapénz osztogatást.
2008. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Veszprémben csak annál az orvosnál szülhetsz, aki éppen dolgozik. Aki nincs beosztva munkára, nem mehet be a kórházba. Ezáltal megszűnik az "fogadott orvos"lehetősege.

És egyre több kórházban ez terjed el...

2008. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most lehet fogadni, de csak ezt a három orvost a szüléshez, csak kíváncsi lennék, mennyit kérnek el a szülésért.
2008. ápr. 28. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért nem lehet fogadni? Mért jó ez? Nem értem. n rettegnék, h vki nem jóhoz kerülök. V Veszprémbe mindenki lelkiismeretes es jó? Abban a korhazban,ahol én szülök ( nem Veszprém) van olyan tajparaszt doki h a sima rákszűrésről is sírva menekültem ki olyan durva és beszólogatós, tapintatlan és egyáltalán nem szimpi. Miért jó az, hogy benne van a pakliban,h az Anyukák egy általuk nem szimpi vadállathoz kerülnek ha akarják ha nem? Attól h nem lehet szabadon orvost választani csak a minőség és a biztonságérzet romlik, nekem senki ne mondja, h ez a 21.századi hozzáállás....ettől, hogy pont szüléshez ami egy intim, hosszadalmas dolog nem lehet dokit választani... amikor azt pld megválaszthatom, h melyik doki közül ki és mikor tömje be a lyukas fogam.....hát nem hinném h ettől meg fog szűnni a hálapénz...amit amúgy nem szívesen fizetek, de ha ugy hozza a sors és nem a választott dokinál szülök, akkor neki is adok, h tényleg rendesen figyeljen rám és mert az orvosok iszonyatos mennyisget tanultak hajdan, nagyon kell koncentráljanak és megérdemlik mert az egy vicc, h egy doki annyi fizut kap, mint egy érettségis egy multinál...vagy még annyit se...végül is igy nem is csoda, h megcsöörlike gy idő után...:O((( na, ez amiket írtam nem is a kerdesedhez tartozik, csak meglepődtem, h Veszprémbe korlátozottak a választási lehetőségek..remélem, h Veled minden ok lesz és úgy alalkul minden, ahogy szeretnéd :O))
2008. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is félek, hogy valamelyik vadállat lesz éppen ügyeletben...
2008. ápr. 28. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Veszprémben nincs se orvos, se pedig szülésznő választás!

És haza csak az a doki enged, akinél szültél...

(ez arra jó, hogy tarthassa a markát...)

2008. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászat ajtajára ki van írva, hogy a kórházban ismét választható orvos, 3 darab, az egyik a Szabadka, a másik a Török, ha jól emlékszem, a harmadikra meg egyáltalán nem. Ezt miért írták ki, ha nem igaz?
2008. ápr. 29. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A harmadik orvost, akit meg lehet fogadni Veszprémben Gáspár Leventének hívják. Ami a tarifájukat illeti, én kettőnek hallottam (Szabadka, Gáspár): 70000-100000 Ft között van. Remélem tudtam segíteni.

2008. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!