Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Női vagy férfi szülész (nőgyógyászt) választanátok, ha lehetne dönteni?

Miért?

Vagy aki már szült doktornőnél, mesélne?


2012. jún. 18. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk csak férfi nőgyógyászok vannak.De ha lennének nők is akkor inkább a nőt választanám.
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
...és miért?:)
2012. jún. 18. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert egy nő előtt egész más.

De mondjuk én mikor a kórházban voltam jó pár doki megvizsgált mielőtt megszültem.Ott már nem zavart.De ha most mennék nőgyógyászhoz és lenne nő is akkor hozzá mennék.

2012. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Magándokihoz jártam terhesgondozásra, ő férfi volt. Imádtam! Csak sajnos az anyagi körülményeink nem engedték meg, hogy megfogadjuk szüléshez, pedig szerettem volna nagyon! Az ügyeletes doki pedig egy nő volt, akinél szültem. Pozitív tapasztalat egyaránt.
2012. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem sajnos mindig nő vizsgált a kötelező terhesgondozáson, nagyon nem szerettem. Nem választanám.
2012. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam nem tudatos választás volt,de úgy alakult,hogy női nőgyógyászom van.

12 évig jártam egy férfihoz elment nyugdíjba,és egy barátnőm ajánlotta a doktornőt:)Hál Istennek még viszonylag fiatal,mert nagyon rendes,jó orvos:)

Szerintem a legfontosabb(és lehet elcsépelt amit írok),hogy megbízz az orvosodban emberileg és szakmailag is,mindegy,hogy az illető nő e vagy férfi

2012. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem női orvosom van, megfogadni nem tudom sajnos, mert nem abban a kórházban dolgozik, ahol szülni fogok. De én csak jót tudok róla mondani, úgy vizsgál, úgy vesz kenetet, hogy meg sem érzem. Nagyon kedves, mindig kérdez, végigbeszéljük az a 20 percet, amíg nála vagyok.
2012. jún. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Jelenleg férfi orvosom van, de nőnél is voltam már. Mindegy a neme, csak legyen jó szaki és legyünk teljes egyetértésben.
2012. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a fő szempont.

Szakmai és és emberi szempont alapján választok.

Bár remélem, többet már nem kell választanom, jelenlegi orvosommal maximálisan elégedett vagyok, és mivel csak pár évvel idősebb nálam, remélem hogy klimaxig is elkísér... :o)


Viszont még a szüléseim előtt volt egy fertőzésem, amit nem tudtak kikezelni, 5-6 orvost is megjártam, volt, akihez többször is vissza mentem.

Egy nő volt közöttük. Nagyon finoman vizsgált, tehát ez jó pont volt, de sem emberileg, sem szakmailag nem tűnt megfelelőnek. Úgy tűnt, csak a pénzre hajt. Állandóan visszahívott, de a megoldással nem haladtunk előrébb.

Ott is hagytam...


A férfiak között, akikkel találkoztam, volt nagyon brutál, és nagyon szuper is, hát utóbbinál maradtam.


Tiszteli a nőt, empatikus és figyel a méltóságomra.

És nem utolsó sorban alapos.


Szóval én inkább férfira szavazok, bár nyilván nőből is van hasonló, csak még nem találkoztunk, és ők sokkal kevesebben is vannak...

2012. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, ki ez a férfi orvos?

Hogy a kérdésre is válaszoljak: eddig csak nőnél voltam, de szerintem váltani fogok, egyik se volt alapos, vagy szimpatikus.

2012. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!