Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az elso gyerekemet 18 ora...

Ha az elso gyerekemet 18 ora alatt szultem meg mennyi az eselyen arra hogy a masodik hamarabb megszuletik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom mennyi az esélye, ezt csak a babácskád és a tágulásod fogja eldönteni, nekem mind a 2x 12-14 órát vajudtam nem volt rövidebb pedig én is azt hittem h gyorsabb lesz és mind a 2 babánál mikor már kitágultam 1/2 óra alatt megszülettek. Érdekes!

Ha most várod a babácskádat

Boldog babavárást

üdv. 13 hós baba és 18 éves nagylegény anyukája :)

2009. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö szokott általában tovább tartani, de egyébke´nt semmit nem lehet mondani arról, hogy miként fog a következö születni.

Nekem 4 gyerekem van és mindegyikél egész máshogy volt a szülés.

2009. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat remenykedem hogy gyorsabb lesz most a masodik mert az elso nagyon hoszu volt :(
2009. júl. 5. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az első babámat, közel 12 óra alatt szültem, a másodikat, pedig a fele alatt.gyorsabb volt, és fájdalmasabb. de ez csak én vagyok. valakinek a 3. gyereke a legrosszabb... nem lehet tudni...
2009. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az esövel 36 orát vajudtam azt hittem sosem lesz vég ö most 8 éves. Kislányomat egy éve szültem elsö fájásom 4kor volt 23 15 kor már meg is született majdnem nem értünk be a mentöre fél orát vártunk. Hihetetlenül gyors volt viszont ezerszer fájdalmasabb. Elsö gyermekemnél nem értettem miért üvöl a többi anyuka hát enyire nem fáj de a másodiknál megtudtem és is üvötöttem. Nem merültem ki annyira nem akartam mindjárt aludni tudtam babaázni rogtön a szülés után.
2009. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na most jol elijjesztettel
2009. júl. 7. 03:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem pedig a 8:12-es ijesztett el! :) Harmadik babámat várom.

Az első 6 óra alatt volt kint, a második csak 1 óra 45 percig tartott. A fájdalom valóban intenzívebb, hiszen sokkal gyorsabban tágulsz, nem lassan, fokozatosan. De hamarabb meg is születik. A hosszú vajúdás nagyon kimeríti az embert, általában ezért van, hogy szüléskor már nagyon fáradtan "más tudatállapotba" kerülnek az anyukák. Én a másodiknál teljesen észnél voltam, minden pillanatra, érzésre élénken emlékszem. Talán ezért volt rosszabb...vagy inkább más, nem is rosszabb.

2009. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló!

nem akartalak megijeszeteni, ez csak általános dolog... A keresztanyám 3 óra alatt megszülte az első babáját. A barátnőm, meg a 3. gyerekét szülte a legnehezebben. Ez nagyon változó...

2009. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, tudom én. Most már mindegy, mert pociban a harmadik babánk, remélem könnyű szülésem lesz. :)
2009. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj en is ebbe remenykedem:)) hogy gyorsan konnyen meglesz az en szerelmem:)
2009. júl. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!