Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote 2-re mit kell bevinni...

A Sote 2-re mit kell bevinni szüléshez?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök,ha valaki tudja írja le nekem hogy mit kell bevinnem a kórházba nekem és a babának.A szülésznőm mondott 1-2 dolgot,de pl.mellszívót,ilyesmiket nem mondta hogy kell.
2012. jún. 19. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne!:)
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak mindent, pakolj kaját is, mert bár nem rossz, de nagyon kevés. :) Én vittem mellszívót is, azt hiszem van elektromos, de az közös, meg sem fordult a fejemben hogy azt használjam, vigyél a kicsinek cumisüveget, adni fognak cukros vizet, illetve ha beadod a csecsemősöknek és sír adnak nekik, én betettem a kis kocsiba a saját cumisüveget és kértem, ha már adnak neki ebben adják, az ottani valami rettenet, egy üvegre ráhúznak egy gumi cumit, amitől max megfullad a gyere annyira dől belőle.

Babának ruha nem kell, adnak rájuk, csak a hazajövetelhez készítsd elő otthon, amit majd bevisz a párod, kell pelus popsitörlő, popsikrém, köldökápoláshoz adnak mindent, tegyél be pelenkázó alátétet, mert ha nem egyágyasban leszel, 4-5 baba fog használni 1 db pelenkázót.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, inkább kérdezzetek, úgy könnyebb! :))

2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És popsikrémből milyet vigyek a kórházba??Annyiféle van.
2012. jún. 20. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos fog adni egy halom receptet. Mikor megszületik a baba a férjed elmegy hozzá, elkéri a recepteket kiváltja és beviszi a kórházba. Ne nagyon használjatok újszülöttnél mást, nagyon érzékeny a bőrük. A receptre a taj szám helyére a Te taj számodat kell írni úgy, hogy az első szám helyett egy 8-ast írsz a több szám ugyanaz, mint a Tied.
2012. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem még ennyit mondott a szülésznő, hogy napi pár db plusz pelust vigyek meg törlőt, mert a kórházi nagyon ki van centizve

ja és ásványvíz, szőlőcukor, leletek, a legócskább hálóingek, bazi nagy betét (vagy van a tenának ilyen bugyis betét, mint egy vékony pelenka, na az még jobb)két papucs (egy zuhis egy sima) és szendvics a szülés utánra, mert hajnal 2 kor nem lesz büfé és éhen fogok halni, mivel a szülés alatt csak a víz-szőlőcuki esetleg kis nasi lehetséges.

mellszívó nekem le lesz sterilizálva itthon, ha kell, majd behozza a férjem, de az igazat megvallva féltem a kütyüt. (meg ha pont hétvégén szülök, amikor nincs bent a tejes tanácsadó, akkor meg úgysem tudja senki a tutit megmutatni)

a többi az ugyanaz, mint egy 4 napos utazás csak több bugyival :)

2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tejes tanácsadó???

Én 5 napig voltam benn keddtől szombatig, eggyel sem találkoztam, pedig küzdöttünk az elején, csecsemős nővér segített valamicskét, ha kértem.


A bugyipelenka szerű betét nagyon jó, én is azt használtam végig, csak nem a Tenáét, bugyi nem is kellett.

2012. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egy korábban ott szült mondta, hogy van ilyen önkéntes LLL hölgy valahol bent... :)
2012. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!