Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban szüléshez és az...

A kórházban szüléshez és az utána következő időkre mit kell bevinni, előkészíteni ha császároznak? Részletesen légyszi! Babának mamának egyaránt, ha vki Szolnokon a Hetényiben szült, élményel érdekelnének!

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tenna bugyi igaz, hogy mosható, de legalább 4 db.ot érdemes, hozzá tenna betét 1-2 csomag. Hálóing legalább 4 db. Intim törlőkendő ( később ha már tudsz wc-re menni). A babának kis sapi, zokni, rugi és pelenka. Lehet, hogy adnak pelust a kórházba, de nincs kirakva így általában kuncsorogni kell érte, a popsitörlőt és a krémet ki szokták tenni. A műtét után egy kis víz, este felé jól esne enni, de csak kekszet tudsz.

ÉS természetesen többi dolog: papucs, tusfürdő, wc papír,fogkefe, köntös stb.....

Én nem ott szültem, de szerintem mindenhol így érdemes készülni! Minden jót neked!

2009. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sorolom fel amit előttem írtak, mert ezek mind kellenek. Enni tényleg csak kekszet engednek, viszont rengeteget kell inni. Velem megitattak 4 liter folyadékot, úgyhogy azt bőven vigyél. Esetleg olyan kaját, amit nem puffaszt és nem hasfogó, én Kubut ittam, mert addig nem engednek ki, amíg nincs székleted és ez császár után sem könnyű. Én vittem a babának kisruhát, mert a kórházi borzalmasan nézett ki.
2009. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+ Glicerin kúpot, hogy könnyebben menjen a széklet!
2009. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!