Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Fenyőházi Jenő-tapasztalat...

Dr. Fenyőházi Jenő-tapasztalatok/élmények?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne:

Milyen orvos?Alapos?Segítőkész?Előnyben részesít e a természetes módokat?

Telkiben rendel.



2012. jún. 20. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem (sose szülnék férfinél), de az orvosom szabin volt és két alkalommal ő végezte a terhesgondozást. Kedves, jópofa ember, kicsit olyan, mint egy szórakozott professzor, szakmailag rendben volt szerintem. A Babaneten van Telkis fórum, ott írnak róla, csak győzd végigolvasni :)
2012. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ok,köszönöm megnéztem!

Telkivel kapcsolatban milyen tapasztalatod van?Orvosok,nővérek,vizsgálatok stb.?Melyik orvost ajánlod vagy nem ajánlod rajta kívül?

Szimpatikusnak tűnik a doki,láttam a videoklinikán róla videót,talán nem olyan görcsös,szigorú:)Szakmailag rendben akkor,ugye?

2012. jún. 23. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Telki kifogástalan, egy rossz szavam nem lehet rájuk. A terhesgondozás, a szülés, a szülés utáni napok nagyon jók voltak minden szempontból, minden egyes alkalmat nagyon vártam. Nagyon családias a szülészet, mindenki jó fej, nagyon lelkiismeretesen kiképeznek fürdetés, szoptatás, öltöztetés, köldökkezelés terén, a neszesszeren kívül semmit nem kell vinni, mindent adnak (otthonra is) és az, hogy apa is ott lehet és őt is betanítják, az csodás. Például sosem felejtem el az első reggelit, bent reggeliztünk a szobában az asztalnál és a babánk ott szundított mellettünk.

Szakmailag nekem rendben volt Fenyőházi dr., én Varsányi Hajnalkánál szültem, akinél jobb orvost nemigen tudok és emberileg is szuper. Ismerőseim tapasztalata alapján dr. Rab Attila és dr. Binó Brúnó lehetőleg kerülendő.

2012. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ilyen részletesen leírtad.

Úgy hallottam,hogy Varsányi doktornő eléggé sztárdoki,és nagyon nehezen lehet hozzá bekerülni ez igaz?

Nekem is ők ketten szimpatikusak,illetve egy barátnőm ajánlotta még Kosztin Árpádot,bár ő az Istvánban szült nála.

Szülésznők?Kit érdemes felfogadni?

Nem olcsó a Telki,de ezt hallva,úgy tűnik mindenképpen megéri,és látom,hogy sokan mások is jókat írnak róla itt a gyakorikerdeseken.

Köszi a válaszokat!

2012. jún. 23. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogok nala szulni, csak ajanlani tudom!!
2012. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen Neked is!

Jövő héten felkeresem.

Ugye alapos,jó doki?

2012. jún. 24. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz hogy Varsányi doktornő a legnépszerűbb orvos kint (nem véletlenül), de ha te azt mondod, hogy hozzá szeretnél menni, akkor hozzá fognak beírni és lehet vele szülni. Kosztin Árpád nagyon szimpatikus volt nekem, ő indította a szülésemet, nagyon jó fej volt.

Szülésznőt nem választottam, szerintem jó fejek mind.

2012. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!