Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan fogom tudni hogy...

Honnan fogom tudni hogy beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 39.hétbe,első babámat várom,és attól félek hogy először nem fogom tudni hogy ez már a szülés.Eddig még semmi jel,fáj a derekam,de a szülésznőm azt mondta hogy lehet hogy a baba nyom valamit.A ctg se mutat fájásokat.
2012. jún. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
oh ne aggódj, tudni fogod majd azt :(:(
2012. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy beindulnak a fájások, vagy elfolyik a magzatvized.

Észre fogod venni, hidd el. :o)


Talán reményteli lehet, ha leírom, hogy első gyerekemnél volt a legegyértelműbb, második és harmadiknál sokkal kevésbé tudtam, mert rengeteg "előjele" volt hetekig.


Amikor tényleg beindul, az ember 100%-ig tudja.

2012. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.gyereknél először véreztem(akkor tágultam),utána jöttek a 10-20perces fájások,majd 5perces,és közben folyt el a magzatvizem!

Mindenkinek máshogy van. De tuti észre fogod venni!

35hkm

2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj fogod tudni :)
2012. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ettől féltem, hogy nem tudom mikor kell indulni és a végén nem fogunk beérni! Na már most, hogy túl vagyok rajta, hidd el tényleg tudni fogod, hogy na EZ AZ!

Nekem a 36. héttől erős jóslófájásaim voltak. Volt, hogy annyira belenyilalt a méhszájamba, hogy le kellett ülnöm. Akkor mindig azt hittem, hogy na most. De nem. Aztán 39+1 hetesen reggel felkeltem, hogy megyek nst-re és ébredés után még az ágyban fekve elöntött a melegség. Azt hittem bepisiltem. Kiszaladtam a fürdőbe, de a "pisi" nem akart elállni. :) Na onnantól nem is állt el egy jó pár óráig. Utána meg jöttek a görcsök... majd a fiam! :D

2012. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sejtettem, hogy ez az, de nem voltam biztos benne. Ha fájásokkal indul zuhanyozz le és az felerősíti a fájásokat és rendszerezi. Ha elfolyik a víz akkor egyértelmű.
2012. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!