Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első babám komplikációme...

Ha az első babám komplikációmentesen született természetes úton, akkor a másikkal is reménykedhetek ugyanebben?

Figyelt kérdés

Kicsit ugyan hosszú volt a vajúdás, de minden rendben ment. A második terhességem is rendben van eddig. Még van 2 hónapom szülésig. Remélem nem lesz gond vagy császár...

Akinek gond volt a második babánál, mi történt?


2012. jún. 22. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? vagy mi lehetne a gond? Ha eddig minden rendben van a terhességeddel és a babával is akkor szerintem nem kellene ezen aggódnod!
2012. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre tudni sajnos.


Nekem az első szép terhesség, gyors tágulás, szép szülés, nagy eufória követte.

A másodiknál is zökkenőmentes terhesség, majd többször indult vajúdás, végül túlhordás, rossz orvost fogadtam, így későn is indította, végül császár, mert rossz volt a szívhang: négyszer volt a babán a köldökzsinór.


Előre nem lehet tudni sajnos, én nem készültem császárra, főleg az előzmények után. De van, akinek farosba fordul a babája, vagy durván mekóniumos lesz a víz, ezer rémtörténet van (az enyémet is beleértve), de nem így készülj elsősorban! Várd a picikéd, örülj neki, és tudd, hogy bármi történik is, az a Ti érdeketeket szolgálja :). Nem könnyű elfogadni olykor, de ez van, tovább kell lépni :).

2012. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan!Én az elsőt komplikációmentesen,4 óra alatt szültem meg(az első fájástól).A 2.-at 16 évvel később 3 óra alatt,gátmetszés nélkül,még simábban.Most várom a 3. babát,én tudom(hiszem),hogy ez is sima,gyors szülés lesz.Neked is hasonló jókat kívánok!26hkm
2012. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mind a hármat gyorsan simán, komplikációmentesen és nagyon nagyon szépen és boldogan szültem!!!!!


:))

csak pozitívan!!

2012. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!