Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen érzéstelenítést...

Milagros kérdése:

Ki milyen érzéstelenítést kért szülésnél?

Figyelt kérdés
Epiduralisnak vannak mellekhatasai? Esetleg mas modszer ami ugyan ennyire tompitja,megszu nteti a fajdalmat?jovohet csutortokre vagyok kiirva, felek az edatol, de ha nagyon fajni fog viszont lehet hogy azt valasztanam, segitsetek! 39hkm

2012. jún. 22. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19 órát vajúdtam érzéstelenítés nélkül...
2012. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én epit kértem, de a szülésznőm azt mondta, mire ideér az altatóorvos, addigra kint a gyerek -igaza volt.


Oxit kaptam, de csak a végére jött a "már nem bírom a fájdalmat, csináljanak valamit" érzés, és szerencsére tényleg gyorsan eljött a kitolás, és kint is volt a gyerek, kb. 15 perccel azután, hogy kértem az érzéstelenítést:)

Így kértem, de nem kaptam:)

2012. jún. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Indított szülésem volt, hivatalból járt az oxi mellé az EDA, nem volt semmilyen mellékhatás, csodás volt. Kipihenten ért a kitolási szak, 3 nyomásra kirepült a babám, repedés, vágás nélkül.
2012. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt van róla egy tájékoztató: [link]
2012. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit, pedig nyomták az oxit keményen:( Pedig simán kértem volna, de nem adnak abban a kórházban, ahol szültem.Én akkor dobtam ki a taccsot, amikor bekötötték az oxit.
2012. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
En nagyon irtozom tole:S de majd meglatom hogy birom:S :) Remelem en is olyan szerencses leszek es "pik pak" tul leszek.. gratulalok a mar megszult anyukaknak!:) annyira varom mar,minden egyes joslonal szinte felcsillan a szemem hogy hatha most akar jonni..de nem:( igaz ez az 5nap mar semmi.. de ez az ido is kicsinal teljesen:(
2012. jún. 23. 16:54
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 12:02

Bocsi, de megkérdezhetem ,hogy hol szültél??Csak hogy ne hogy oda menjek...

2012. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kiki01 ***** válasza:
Én is kaptam EDA-t, a vajúdásban tényleg segített valamennyit, viszont a babám nem gyengén lett tőle álomszuszék, több hétig is. Emiatt a szoptatás elég nehezen indult be, úgyhogy ha lesz második baba akkor inkább megpróbálom anélkül.
2012. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12.02-es vagyok! Gyöngyösön szültem!
2012. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!