Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem találkoztam még a...

Miért nem találkoztam még a nyákdugóval?

Figyelt kérdés
40+6 hetes vagyok. Vannak jóslóim csak mindíg abba marad:-( Lehet, hogy csak nem vettem észre a nyákdugót???
2009. júl. 7. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is túlhordtam a babát, nekem a szülés napján ment el, fele reggel, másik fele este - éjszaka megszültem

de van akinek nem megy el, csak szülés közben

kitartás, már nem sok van hátra :)

2009. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, en is szultem mar egy gyereket es nem igazan talalkoztam nyakdugoval. Volt valami a 37. heten, amire azt hittem, hogy az, de szerintem nem az volt, csak erosebb folyas. A szuleszno megerositett ebben, ugyanis teljesen zart mehszajjal kezdtem vajudni, mondta, hogy a nyakdugom meg biztosan a helyen van. Jo hosszu vajudast josoltak a korhazban, azutan elfolyt a magzatviz, akkor mar mindenfele dolog tavozott, valoszinuleg akkor tavozott a nyakdugo is. A joslatok ellenere negy ora alatt tagultam ki teljesen zartrol nyitottra, mar kint is volt a fiam.

Hasonloan gyors szulest neked is!

2009. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szülőszoba WC-jén ment el. Jön a hidegfront, hátha ez segít majd! Az én babám 40+3-nál, hidegfrontnál indult. Kéz- és lábtörést!
2009. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem találkoztam vele:) pedig már nyitva voltam, mire a szülőszobára értünk.
2009. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se találkoztam nyákdugóval, pedig a szülés előtti napokban már majdnem 2 ujjnyira kitágultam.

Kitartás! :)

És könnyű szülést

2009. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se találkoztam vele, magzat víz folyt el, mire kórházba értünk 4 cm-re nyitva voltam már!
2009. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!