Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fogok már szülni? 40+6...

Mikor fogok már szülni? 40+6 hetes vagyok. Nyákdugóval nem találkoztam, méhszájam teljesen zárt.. Már nem bírok várakozni! Nyugtassatok meg! Még sok idő mire beinditják a zülést, közben az eredményeink romlanak. Aggódom!

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a dokid nem aggódik, akkor szerintem te se aggódj. Megkérdezted egyébként,hogy meddig engedik túlhorani a gyereket?

Az én dokim azt mondta (MÁV-ban szültem, s a 2.-at is ott tervezem), hogy 1 hetet engedi túlhorani, utána befekvés, aztán majd akkor elválik.

A barátnőm (aki Körmenden szült) 2 hetet húzott rá. 1,5 hét után befektették, és a 14. nap közölték, hogy másnap beindítják a szülést. Na persze, hogy hajnalban megindult minden magától, és a baba is, anyukája is tökéletes egészségnek örvendett.

Lényeg, ne görcsölj, bízz a dokidban!


Minden jót!

2009. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Adri baba ***** válasza:
100%

Szerintem se aggódj!! A barátnőm is túlhordta de megunta és szeretkezett a barátjával eggyet!!Másnap megszült,állítólag beindítja a szülést!


21 heteske

2009. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én viszont csodálkozom a dokidon, álltalábban nem engedik hogy 41 hétnél tovább bent legyen a babóca.. szerintem beszélj a dokiddal erről... egy szülésznő és 2hetes kislány anyukája
2009. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A dokim jövő hét közepén akarja beindítani, de az aggodalmam akkor is nagy,mert a súlya csökkent, a szívhangja már nem olyan jó, és a méhlepényem 4-es...Nem értem miért várunk, a dokim hetente egyszer néz meg:-(((Az ügyeletes meg nem akarja beindítani a szülést...A lépcsőzés, bábakoktél, szex és egyéb dolgokon már túl vagyunk...semmi:-(((
2009. febr. 5. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer? Nekem ilyenkor már rég kellett járnom mindennap vizsgálatra. 8 nappal hordtam túl a babót, végül császár lett. Azért ugye ctg-t csinálnak minden nap, vagy minden másnap? És a dokid mégnézi azokat a rossz eredményeket? És nem mondd semmit? Én azért szólnék neki, ha már ő nem foglalkozik Veled.

Kitartás, már nincs sok. Lehet a front beindítja. Egyik pillanatról a másikra elindulhat az a babus.

2009. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam. Annyi különbséggel, hogy másnaponta jártam magzatvíz vizsgálatra és NST-re, illetve nekem jók voltak az eredményeim.

Betöltött 41 hetesen befektettek a kórházba, akkor mondták, hogy 42 hétig lehet várni, és ha jók az eredmények, akkor ki is várják. (bár ez orvos és kórházfüggő) Bennt mindennap jártam mindenféle vizsgálatra. 41+6 naposan vizsgálat után mondta a főorvos, hogy nem fogom tudni megszülni a babót károsodás nélkül, tehát másnap császár. De még aznap sor került rá, mert leesett a szívhangja.

Egy hétnél több Neked sem lehet már vissza.

Sok sikert!

2009. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a 18.23-as . Mi újság? jól vagytok?
2009. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Nagyon köszönöm a válaszokat! Hát ha minden jól megy, holnap beindítják a szülést!!!! Nagyon várom! Szorítsatok!!!

Köszönöm a segítséget, amiket idáig a fórumon kaptam!Írok ha túl vagyunk rajta, addig is mindenkinek minden jót kívánok!

2009. febr. 6. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. 14.03-as.

Akkor nagyon szorítok, tudom én is milyen szar érzés ez a várakozás. Borzalmas volt. Ügyesek legytek holnap.

2009. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)))
2009. febr. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!