Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog valaki a X. kerületi...

Fog valaki a X. kerületi Bajcsy kórházban szülni augusztusban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 14:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Én:)

Augusztus 6-ra vagyok kiírva:)


És te?

2012. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Én augusztus 14. :) Van fogadott dokid? Végig a Bajcsyban jártál gondozásra? Első baba?


Nekünk első baba, kisfiú, nagyon várjuk már. Én nem a Bajcsyhoz tartozom területileg, végig másik SZTK-ba jártam, csak az unokanővérem ott dolgozik mint szülésznő és kb 1 hete fogadtuk fel Dr. Varga-Horgosi Ágnest. De végigi egy olyan dokihoz jártam terhesgondozásra aki a Bajcsyban is dolgozik. Így ismerik őt. :)

2012. jún. 23. 17:48
 3/28 anonim ***** válasza:

Második baba, a fiamat is ott szültem:) Nagyon régóta Szécsényi dr. a dokim, de amikor a fiam jött, szabin volt, így az elsőt én is Varga Horgosi drnőnél szültem:)


A szülésznőm Garáné Magdi, a fiammal is ő volt. Én mindennel meg voltam elégedve, remélem ez most is így lesz:)

2012. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Bocsi, kedves 3., de írnál nekem a Dokidról?

Én most készülök Hozzá, még nem ismerem, jól jönne valami kis info Róla :-) (Nem csak az anyagiak, hanem főleg, hogy milyen a stílusa, van-e humorérzéke, kedves -e stb ... Szóval, mint ember érdekelne főleg.)

Kérdező, bocsi, hogy közbekérdeztem!

2012. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én is ott fokok szülni, augusztus 3-ta vagyok kiírva, kislányt várok :)! Boldog babavárást!


34hkm

2012. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szécsényi doktort azért bírom, mert jó a humora, és abszolút empatikus:)

Minden kis hülyeségemre normálisan reagál, és vevő a poénokra is, még ha kínlódósak, akkor is:)


18 éve járok hozzá, és rosszat nem tudok mondani.


Amikor a fiamat vártam, már 4 hónappal a kiírt időpont előtt szólt, hogy mikor megy szabira, és 3 másik dokit állított "csatarendbe" hogy választhassak magamnak szimpatikus helyettest.

Amikor elestem, és pánikban rohantam hozzá, mert görcsölni kezdtem, nem restellt megölelni és megvigasztalni, tehát emberileg is abszolút le a kalappal.


És amikor megkérdeztem, mennyiért vállalná, hogy bejön a szülésre, azt mondta, hogy ez teljesen ránk van bízva, ha tudunk adni jó, ha nem az se baj, a mennyi meg legyen a mi döntésünk.

Szóval még csak nem is pénzéhes. TÉnyleg csak ajánlani tudom.

2012. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, nem 18 éve járok hozzá, csak 8:D
2012. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kedves 6./7. ,nagyon köszönöm a részletes jellemzést :-)

Ez megnyugtató, nekem fontos, hogy a hülye kérdéseimet fel merjem tenni a nőgyógyásznak!

Te magánrendelésre jársz hozzá vagy a kórházba?

2012. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Bocsi, 4. voltam ...

És bocs, hogy sokat kérdezek, de kicsit izgulós vagyok :-)

2012. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Is-is.

Most a magánrendelésre jártam, de a végén már a kórházba fogok, oda beszéltük meg. AZ első terhességemnél időnként a magánra mentem, időnként a kórházba, de ugyanolyan jó fej volt mindenhol:)

2012. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!