Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, a gát varrás,...

Szülés után, a gát varrás, mivel a cérna nem szivodott fel begyulladt mint egy kelés. Nem tudom, hogy mit lehet csinálni, rögtön szülés után se fájt igy! Hasonlo helyzetbe voltatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
MIndenképp menj vissza oda ahol szültél mert ebből komoly baj is lehet, elfertőződhet, ödémásodhat. Drukkolok hogy ne legyen semmi baj.
2009. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb az lesz, ha visszamész a dokihoz. nehogy valami nagyon baj legyen, esetleg elfertőződjön. Mikor szültél?
2009. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szombaton mult 4 hete,hogy szültem.szerintem a cerna nem tudott kiesni ,mert egy szal kiesett azt lattam de a tőbbi?
2009. okt. 27. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mindenképpen menj vissza, mert ebből nagy baj lehet. Kívülre felszívódó varratot tettek? Nem is volt varratszedés? Én úgy tudtam, hogy felszívódót csak belülre tesznek, de lehet ezt is mindenhol máshogy csinálják. De a doki akkor is nézzen rád, ha lehet minél hamarabb.
2009. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is igy jártam :(( Nekem a 4.héten a férjem szedte ki mert azt mondtam hogy én ezt így nem bírom tovább :( Volt egy varrat aminek ki kellett volna esnie de nem esett ki mégse!!

Nem azt mondom hogy így csináld, mint én, menj dokihoz hogy mielőbb kiszedje magától nem lesz jobb, csak rosszabb sajna :((

Én a magam részéről látni se bírtam szülés után egy orvost, kórházat egyebet se (ezért kértem meg a férjem), a 6 hetes kontrollra is csak 11 hetesen mentem..

2009. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beszéltem a dokival és volt olyan kedves ,hogy nov.18-ra programalt.addigra kiszedjük itthon.
2009. okt. 28. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 héttel a szülés után gyulladt be, mert a felszívódó nem szívódott fel. Nagyon fájt ülni sem tudtam. Irány a doki! Kiszedte, jegelnem kellett a duzzanatot, és Betadinnal kenni a varrat helyét. Az egészből kívülről csak annyi látszódott, hogy kilóg egy "cérna", és ha ki akartam húzni egyáltalán nem jött. Belülről voltam varrva, így ha akartam sem tudtam volna magamnak otthon kiszedni.

Remélem gyorsan rendbe jössz! Nekem utána még pár hétig érzékeny volt, de ennyi!

4 hós kislány anyukája

2009. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!