Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varratszedésnél adnak érzéstel...

Varratszedésnél adnak érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
Gátsebes varratszedésre gondoltam. Ha nem adnak, akkor mennyire fáj az? Négy napja szültem, de még mindíg érzékeny. Félek, hogy kiugrok a székből, amikor varratszedésre megyek.
2009. jan. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Varratszedésnél (semmilyen esetben) nem adnak érzéstelenítést. Hidd el az már nem fáj.
2009. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szia!én 4gyerkőcöt szültem,nem egy kellemes dolog a varratszedés,de ki lehet bírni!ha aranyos a dokid,beszélget közben veled!esetleg megkérheted a nővért,hadd foghasd meg a kezét.nem adnak érzéstelenítőt!
2009. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdés. Még vérezgetek. Nem fogja ez zavarni a dokit? Előtte lemosakszom természetesen, de olyan cikinek érzem, ha mire odaérek megint maszatos leszek.
2009. jan. 5. 10:36
 4/8 anonim válasza:
100%
ne aggódj,a dokinak természetes lesz,hogy vérzel!javasolni is akartam,hogy jól mosd meg a varratodat,legyen puha mert akkor ő is könnyebben kiszedi!4gyermekes anyuka!
2009. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vérzés egyáltalán nem fogja zavarni, ez természetes, sőt az a jó ha vérzel, és tisztulsz.A varratszedés meg nem fáj, csak kellemetlen.Én nagyon féltem, de kár volt!Megkönnyebbültem utána, megszünt a feszítő érzés amit a varrat okozott addig!Ja és tényleg áztasd be előtte magad, jó alaposan, akkor könnyebb kiszedni a dokinak.
2009. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki vérzik varratszedésnél, ha ez megnyugtat.

És nem fáj, ahogy kiszedi a doki. Sőt, jobb lesz utána, elmúlik az a feszítő érzés.

Üdv

2009. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hónapja szültem. Engem is vartak de nem kellett varrat szedésre mennem!! Furcsállom is akik válaszoltak hogy hogy nekik volt.
2009. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se szedtek varratot, mert alapból felszívódó cérnát használtak, de akikkel egy szobában voltam szülés után, azt mondták (ketten is), hogy nem fájt egyáltalán a varratszedés, amúgy ők is felszívódót kaptak, nekik mégis kiszedte a dokijuk, az én dokim nem szedte nekem. Szóval ne aggódj, a két lány mosolyogva jött vissza, mert előtte annyira féltek, hogy egymást paráztatták, kár volt!
2009. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!