Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól, hogy a ctg-n nem...

Attól, hogy a ctg-n nem voltak fájásaim, csak 30-as, még bármikor megszülhetek?

Figyelt kérdés

Ctg-n nem volt csak néhány enyhébb összehúzódásom, de már nagyon szeretném látni a manócskámat. Egyébként már teljesen megrövidült a méhnyakam, a külső és középső méhszáj is tutira nyitva (szerintem azóta a belső is), nyákdugó elment (legalábbis egy része biztos) és egyre több a jóslóm.

38+2-es türelmetlen km


2009. júl. 7. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem anno hétfőn még semmit nem mutatott a ctg, kedden elfolyt a magzatvíz és szerdán meglett a kisfiam. Sőt bónuszként nekem teljesen zárt volt a méhszájam még akkor is, mikor beértünk a kórházba.
2009. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az első válaszolóval.
2009. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten pénteken NST-n 10-50-ig voltak fájások, de nem is éreztem, hogy fájna valami csak a derekam, de azt már kezdem megszokni... A doki azt mondta minden oké, köv. héten kontroll. Nem tudom most mi fog mutatni... már 39 hetes leszek holnap. Az ismerőseim ilyenkor már régen babáztak és én is úgy gondoltam, hogy a 37 héten tuti meg fogok szülni, erre még mindig semmi. Pedig már nagyjából mindennel elkészültünk, jöhetne a kisfiam, de úgy látszik szeretne még várakoztatni minket. :)
2009. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!