Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Soproni szülész orvosok...

Soproni szülész orvosok mennyit kérnek a szülésért (Dr. Peitl Szilárd elsősorban)?

Figyelt kérdés
Elsősorban Dr. Peitl Szilárd "tarifája" érdekelne, mert az első babámat nála szültem: akkor ő ügyeletes volt, és nagyon szimpatikus volt! Azóta is hozzá járok, most már terhesgondozásra is, de nem tudom, mennyit kérne, ha megfogadnám. Fontos lenne minden infó, mert közeldik az "idő", de pénzügyileg nem tudok bármit bevállalni... Ha valakinek más orvosról van infója, azt is szívesen veszem, mert legalább lesz vmi összehasonlítási alapom.

2012. jún. 26. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
sopronban már nem lehet orvost fogadni!!
2012. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: lehet orvost fogadni. Nem sokáig bírták. :)


Szerintem nincs mindenkinek fix tarifája. Viszont ha rákérdez az ember az árra, akkor biztos mondanak valamit. :)

Peitl-ről konkrétat nem tudok.

2012. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

off:újra lehet orvost fogadni? ez biztos? honnan lehet tudni? miért engedélyezték újra?


Kérdező, írok privit a tarifára mindjárt:)

2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mikor kell fizetni az orvosnak: szülés előtt, vagy utána?
2012. jún. 27. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én varratszedéskor adtam oda az orvosomnak. Neki nem volt fix tarifája.
2012. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
engem is érdekelne a tarifa!megírná vki??? köszi
2012. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne hogy mennyi nála a szülés esetleg ha valaki tudja ! vagy csak hogy mennyit szoktak ilyenkor adni az orvosnak!
2013. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!