Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Peitl Szilárd szülész...

Dr. Peitl Szilárd szülész orvosról tapasztalatok? (Sopron, Erzsébet kórház)

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Nála szültem most áprilisban. Nagyon elégedett vagyok vele, lelkiismeretes. Én egyébként a 36. héten kértem fel, előtte is, utána is tök normális volt, annyi változással, hogy megadta a mobilszámát:) Őt még érdeklik a kismamái.A környéken a legjobb UH-s szakember. A következő babámat is nála szeretném szülni.
2010. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, én 2008 decemberben szültem nála, és meg voltam elégedve. nagyon nehéz szülésem volt, oxitocint kaptam, attól lettek olyan fájások, azt hittem meghaok, ráadásul elmetn minden erőm a végére, mire nyomni kellett volna, de ő valahogy rávett, hogy igenis ki tudom nyomni, és két tolás közt még meg is tudott kicsit nevettetni, pedig az volt az utolsó dolog, amit akkor épp akartam, nevetni. és, hozzáteszem, nem fogadott dokim volt, nem volt olyanom, ügyeletben volt épp. minden nagyon korrekt volt, a gátsebemet is olyan jól varrta össze, hogy nem is érzem, ki se lehet tapintani a helyét. az tény, hogy nem egy szépelgő ember, vannak, akik emiatt durvának vagy bunkónak érezhetik, de sztem nem erről van szó, egyszerűen ilyen a stílusa. szóval én csak ajánlani tudom.
2010. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is nála szültem,májusban,nagyon jó szülés volt! kaptam én is oxit,nem kiabáltam,meg sem mukkantam,mire ő mondta,hogy nyugodtan nyöghetek,hangoskodhatok,mert a fájásokat már nem is mutatta az NST gép...

Nagyon jó volt nála szülni,odafigyelt rám,hajnali 2-kor jött be a kórházba,többször rám nézett,rendes volt!

Van egyfajta stílusa,az igaz,de nagyon korrekt összességében.

Ajánlani tudom csak én is!A gátsebemet nekem is szépen megcsinálta,és sokat viccelődött,az kellett akkor,mert már majdnem 24 órája vajúdtam,mire megszületett a Picur :)

mikorra vagy kiírva?

2010. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!