Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek a szextől...

Van olyan akinek a szextől indult be a szülés, vagy lépcsőzéstől? Ezeket mindig hallom mint praktika, de sose volt még egy ismerős se akinél bevált volna, többek között nekem se.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A párom tesója ezért született egy hónappal korábban. Összebújtak a szüleik. :))
2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elképzelhetőnek tartom, hogy maradt volna még a kicsi, ha "bírunk magunkkal". 3 nappal a kiírt időpont előtt csináltunk egy romantikus estét. Hajnalban arra ébredtem, hogy magzatvíz mindenhol... Lehet enélkül is beindult volna ekkor már, de az sem kizárt, hogy segítettünk.
2012. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig feküdtem benn a kórházban,mert vártam a kisfiamat.Minden áldott nap reggel-este róttam a lépcsőket (olyan izomlázam volt,mint a fene),mert én is azt hallottam,hogy az beindítja.Hát baromira nem,csak jó fáradt voltam tőle. 1,5 hetet húzott rá a kisfiam a kiírt időpontra.
2012. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. baba, nagyon szerettem volna, ha , beindul, mert karácsonyra voltam kiírva.


Minden nap lépcsőztem a 38. héttől a 4. emeletre fel-le, volt szex is, de kivárta az idejét a baba.


Utólag nem bánom, mert aznap pont ügyeletben volt a dokim, így legalább nem kellett ügyeletesnél szülnöm. Ha másik nap érkezik, nem biztos, hogy be tudott volna jönni.

2012. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mi mindkettőt szexxel indítottuk :)


elsőnél este 8felé volt a dolog, 0:20kor fájással pukkantam

második 10 felé ungeszbungesz :) hajnali 5kor fájásra ébredtem



dokim szerint: amit szexxel kezdünk szexxel fejezünk is be , ez így van jól :):)

2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi végig szexeltünk,de semmi nem történt,pedig én is olvastam róla,erre bekerültem kórházba a 39.héten ott folyamatosan lépcsőztem még a 10.-re is felmásztam,de hiába.. Nekem sajnos ezek nem jöttek be.. Utolsó napomon vettem magamnak egy somlóit meg 2 újságot reggel,befeküdtem az ágyba hogy ezzel fogom eltölteni a 11. napi délelőttömet fekszem,eszek és olvasok erre megrepedt a burkom és mehettem szülni,igaz csak éjjel lett meg végül. Úgyhogy én ajánlom a somlóit! :DD
2012. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!