Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok a siófoki kórház szülészetéről? Volt fogadott orvos, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 10:20
 1/5 anyaegy válasza:
Szerintem annál a korháznál van rosszabb is én ott szültem 3 és fél éve és most voltam ott kis mütéten.Szerintem emberségesek és közvetlenek.Nekem nem volt fogadott orvosom de őket ez nem is izgatta.Talán annyi hogy többen fognak megvizsgálni téged amikor vajudásod van.Hálapénzt sem tudtunk adni rossz anyagi körülmények miatt, egyedül a nővéreknek adtunk kávét és bonbont amit mindig szivesen fogadnak el.Semmi durrogás és sértettség nem volt az orvosoknál.De ha választott lessz ott szoktak adni de én feleslegesnek tartottam hiszen ha valami baj van ugyis rögtön megyek és tán több szem többet lát.Ha van kérdésed irj privátot.
2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Az a helyzet, hogy én Siófoktól 40km-re lakom, és a legközelebbi kórház hozzánk Siófok, de vizsgálatra a közelben(10km) el tudok menni.

Szülni viszont Siófokon kell.

2012. jún. 27. 15:37
 3/5 anyaegy válasza:
Én 30km lakom a korháztól és kb 10p alatt lent volt a mentő amikor kellett.vizsgálat meg körzetemben volt mindig
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2010 nyarán kerültem be oda, nyaralás alatt. toxámiás lettem és azt kell mondjam le a kalappal az ottani terhespatológia előtt. a dokik fél óránként bejöttek hozzánk, a nővérek hozzáállása ég és föld az itteni, nyregyivel szemben. csak jót tudok mondani a siófoki kórházról, de mint írtam, én csak 4 napot feküdtem ott és nem szültem!
2012. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2012. jún. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!