Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Semmi önbizalmam nincs! Hogy...

Semmi önbizalmam nincs! Hogy lesz ez így? Nem fogom bírni?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál,kenetet vett,és nagyon fájt.Soha nem finomkodik,de ez tényleg annyira fájt,hogy másztam ki a kezei közül.Volt,hogy más orvos is vett kenetet,de akkor nem éreztem semmit.

Hazafelé sírni tudtam volna,hogy ha ezt nem bírtam,akkor mi lesz szülésnél?Kényes vagyok?Vesegörcsöt 12 órán át bírtam fájdalomcsillapító nélkül.EZT NEM.Mi lesz így?


36 h


2009. júl. 9. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ehhez a durva emberhez akarsz járni?
2009. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
engem 5 hetesen vizsgált meg úgy egy orvos,hogy egy nemi erőszaknak megfelelt volna.soha többé nem megyek hozzá.szerintem kerüld el ezt az orvost.
2009. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nő amúgy,és már erre a pár hétre nem váltanék...semmi gond nem volt vele idáig.Most ez nagyon fájt,de nem is ez a lényeg,hanem hogy ez elvette az önbizalmam...hogy fogok így szülni?Még mosolyogva kérdezte,hogy minek nyögök...másztam le a székről.
2009. júl. 9. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Nekem is most vett kenetet a doki,de én majdhogynem észre sem vettem...,csak úgy,hogy láttam a kezében azt a pálcikát...Na nem azért,mert jól bírom a fájdalmat,csak nagyon vigyáz általában a nőkre ez a doki..De én is voltam már olyan faparasztnál,hogy roppantul nem érdekelte a dolog,hogy ő most épp mibe nyúl bele...Szóval ha máskor is így vizsgál meg,szerintem azért mégiscsak váltani kéne,mert még fog egy párszor menni hozzá..

/35 hetes kismama/

2009. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Az epidurális érzéstelenítést neked találták ki!( meg nekem ) Én az elsőt azzal szültem és a következőt is úgy szeretném. Csak az NST monitorján láttam hogy fájás van, mert amúgy nem éreztem. Teljesen egészséges lett a babám és nekem sem volt semmi bajom, még a fejem se fájt. És ettől még teljes értékű anyának érzem magam. Szerintem nem kell szenvedni, ha már ilyen fejlett az orvostudomány, hogy ezt is meg tudják oldani.
2009. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én idáig úgy gondoltam,hogy szülés alatt majd tartom magam,nem nyögök,vagy ilyesmi,hiszen már várom is.De most nem bírtam,rendesen nyöszörögtem,pedig gondolom a szülés ettől még sokkal jobban fog fájni.Nem szeretnék jajgatni szülésnél... :-(
2009. júl. 9. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg ettől ne parázz,hogy mi lesz a szülésnél,mert lehet,hogy most csak a vizsgálatnál megnyomott bent valamidet a dokinéni,amit nem kellett volna,és te meg nem számítottál rá...Nem hiszem,hogy ezért elkéne,hogy menjen az önbizalmad!!! És azt sem hiszem,hogy kényeskedtél volna...Basszus...,ha fájt,akkor fájt...! Na és?? Én még itthon is felszisszentem az előbb,mikor szétrugdosta az oldalamat a kis szaros,mert épp az oldalamon feküdtem,és őneki is persze,hogy az a hely tetszik,amin én fekszem... Szóval én is elhatároztam,hogy jaaajj...,majd így meg úgy tartani akarom magamat,na de majd meglátjuk,hogy mi lesz..Ha nyőgni kell,akkor nyögünk...Kész...Ennyi...!! :) Úgysem hiszem,hogy előre fel lehet rá készülni...Max úgy kell hozzáállni,hogy ügyesek leszünk,és kész!!! Biztos,hogy fájni fog,hisz ez a velejárója...Na de nem csesz ki velünk egy "kis" fájdalom...!:)


Azért remélem,hogy sima szülésünk lesz mindkettőnknek!

Minden jót!-és könnyű szülést kívánok!!

És persze a lényeg,hogy NE PARÁZZ!:):)ű


/35 hetes kismama/

2009. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne hagyd, hogy ez beárnyékolja a boldog várakozásodat! A szülés nem rögtön fáj nagyon, hanem szépen fokozatosan erősödnek a fájások, igy van időd ráhangolódni, hidd el, annyira természetes! Ne aggódj :)
2009. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A legfontosabb,hogy a babának tudjak segíteni,ő jól legyen,minden rendben legyen.Bízom benne,hogy így legyen.
2009. júl. 9. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is most volt a 36 hetes hüvelyváladék vétel,meg megnézte a méhszájat,egy kicsit kellemetlen volt de nem volt olyan durva.Viszont tegnap voltam először NST-n és délutántól késő estig voltak jóslóim de ilyen erőseket még nem éreztem azt hittem lekaparom magam,eszembe jutott hogy akkor mi lesz ha a szülőszobán leszek.Úgy szúrt meg görcsölt hogy nagyon.Egy kis ízelítő volt biztos.De kibírjuk csak arra szabad gondolni mert mi mindent kibírunk.Nem igaz?:)Könnyű szülést nektek 36 hetes km
2009. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!