Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Semmi önbizalmam nincs. Mivel...

Semmi önbizalmam nincs. Mivel növelhetném meg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem bízom magamban, de ezen nem tudok változtatni. Próbáltam számomra kellemetlen szituációkba is keveredni, hogy azáltal megerősödjek, és legközelebb már bátran álljak a dolgok elé...Egyébként külsőmmel semmi gond, sőt 20/L
2011. okt. 24. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen téren nincs önbizalmad? Nem mersz a pultos sráchoz/lányhoz szólni a Mekiben? Vagy nem mersz felszállni egy buszra, mert azt hiszed, hogy mindenki rajtad röhög? Esetleg azt hiszed, hogy ebben a szemeszterben meg fogsz bukni? Vagy a fiúk terén nincs önbizalmad? Azt hiszed, hogy senkinek sem kellesz, mert béna vagy?


Mik voltak a számodra kellemetlen szituk?

2011. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen kisebb dolgok terén nincs gond. Barátom is van. Kellemetlen szituációk: pl. állásinterjú, szóbeli vizsga... ilyesmi :S Ismeretlen emberek előtt nem szeretek beszélni eleinte, így sokan barátkozni sem akarnak velem, mert későn tudom csak felfedni önmagam...eleinte tartózkodó vagyok nagyon. Félek az emberektől. A negatív kritikáktól, a véleményüktől...stb. Nem tudom elengedni magam egyáltalán. Ez nagyon nagyon zavar, mert pl. itthon családi körben teljesen önmagam vagyok, de más környezetben nem:( És már rettentően rossz ez az állandó görcsölés, és önmagam 'elfojtása' :(
2011. okt. 24. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobj egy privátot, majd én megnövelem az önbizalmad:D Viccen kívül, akaraterő kell hozzá. És sokat kell magadnak ellent mondani. Például mikor úgy érzed, hogy nem mered, akkor merni kell és belevágni. 22F
2011. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!