Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2100-ben szülő kismamák hogy...

2100-ben szülő kismamák hogy vagytok? Mekkora a pocitok, babátok, van-e rosszullét stb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 19:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Uhhh 2010-ben!!!:-))))))))
2009. júl. 9. 19:10
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja,január,februárra gondolok:-)
2009. júl. 9. 19:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

:D


Szia

Februárra várom a második picurkát, a lányom addigra 18 hós lesz.

Szerencsés alkat vagyok, nem émelygek, elkerül a cicifájás, székelési gondok.. .stb. Semmi bajom nincs, ez anno a lánykámmal is így volt - hál istennek!

Picit fel van puffadva a hasam, állandón éhes vagyok, és álmos. Ennyi :)

Neked?

2009. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
:)Márciusra várom, még semmi poci, csak az alap, amit nem tudtam lefogyni. Csak a hasam fájdogál, és ritkán hányingerem van. Te hogy vagy?
2009. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, már megijedtem, hogy 2100- ig akarod túlhordani!

Én jan. 6-ra vagyok kiírva. Pont most válaszoltam egy apukának, hogy nálam 12 hetesen kezdődött és 2 napig tartott a hányinger. Remélem megúszom ennyivel. Mostanában kb 3 napja enyhe mensiszerű görcseim vannak, főleg amikor pihenek. Gondolom növöget a méhem. Amúgy a ruháimba még beleférek, bár nem mindig kényelmes. A szomszédok már észrevették, szóval, kezd látványos lenni a pocim. Ja és második baba és már lehet, hogy érzem a mozgást. Még nagyon enyhén és kb naponta 1x, de mintha rugdosna. A 12 hetes UH-on is nagyon aktív volt.

Te mennyi idős vagy és mi a helyzet veletek?

14 hetes km

2009. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szia!Én januárra vagyok kiírva.Nekünk első babánk,de remélem a második jobb lesz:-()Szinte csak gyümit meg pirítóst tudok enni,mert ami főtt étel az kijön belőlem!Ami jó benne hogy fogytam 3 kilót:-)Fiút vagy lányt szeretnétek jobban?
2009. júl. 9. 19:20
 7/18 anonim ***** válasza:
2010 februrban fogok szulni. :) Nallam kicsit zavaros a helyzet mert a mensim elso napjatol szamitva holnap leszek 8 hetes de ma az uh-n a doki azt mondta, hogy csak 7 hetes a baba a meretei alapjan. Szoval nem tudom mi van most de kb. februarra varjuk a babankat. Neha vannak rosszulleteim, pl. a husra ra sem birok nezni, gyumolcs meg joghurt johet kilo szamra. :) Erdekes, nem vagyok faradt pedig itt olvastam, hogy ez altalaban mindenkire jellemzo. Pocim az meg nincs csak a puffadas, neha fajdogal a mehem de egyebkent minden rendben. Nallad/nallatok mikor erkezik a baba?
2009. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jan.3-ra vagyok kiírva a 3. babával!Már elkezdett nőni a pocim is!Eddig nem szedtem magamra semmit de be fogom pótolni:)Kicsit fáradékonyabb vagyok,így amikor gyerkőceim délben alszanak én is húnyok legalább 1 órát!
2009. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

19:23-as vagyok. Bocsi, mar latom, hogy Januari baba lesz csak majdnem egyszerre irtunk. :) Nekunk mindegy, hogy fiu vagy lany. Elso baba lesz es mar nagyon varjuk.

Boldog babavarast!

2009. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
19:-23 as 8 hetes kismama vagy és februárban szülsz???
2009. júl. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!