Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szemán György (Miskolc...

Dr. Szemán György (Miskolc Semmelweis kórház) tényleg feladta a prakszisát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
"praxis" - ne haragudj, de csípte a szemem
2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Tudtommal nem tette, bár lehet nem ártana neki amennyire el van magától szállva... Szegény Bükkábrányi család is hogyan járt miatta. + ezer meg egy példa van, mennyire nem érdekli semmi.
2012. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Praxis-JOGOS!


Kedves utolsó! Én a védőnőtől hallottam. Mi történt a bükkábrányi családdal? Én is a környéken lakom. Régen szültem nála és esedékes lenne az évi rákszűrés és emiatt kérdeztem. Valamit mintha hallottam volna erről a családról. Szemán miatt történt valami?

2012. júl. 9. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem volt körültekintő a szülésnél, úgy hallottam zavaros volt már a magzatvíz, de nem akart szüleszteni és megzatvizet nyelt a kicsi, észre sem vette. Nem küldte el sehova és meghalt a baba. Fel is van jelentve emiatt.
2012. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mezőkövesden épp tegnap rendelt útoljára,tudja valaki miért?
2012. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elment szabadságra. De utána folytatódik a rendelés a megszokott módon.
2012. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz már többé Kövesden. A magánrendelése ugyanúgy meg lesz és a Semmelweisben is marad ahogy eddig. Azt mondta neki nem éri meg Kövesdden lenni, mert nem fizetik meg és már fáradt is hozzá. Elég neki ami van. Ja és TÁVOL álljon tőlem, hogy védjem, mert tudom milyen a stílusa, de a bükkábrányi szörnyű tragédiához igazából neki valymi kevés köze van. Nem volt fogadott orvosa a kismamának és nem is volt ügyeletben aznap este. Igaz ott volt a kórházban, mert szült egy kismamája. Nem nála történt a szörnyű kimenetelű szülés. Ez egy borzasztó, felfoghatatlan tragédia és emberi mulasztás is történt bizonyára, de más dolgok is vannak a háttérben.
2012. júl. 20. 08:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves elöző,ezt honnan tudod,?Nekem azt mondták más lesz helyette
2012. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy kismamával beszéltem, ő mondta, hogy csak szabira ment. Az ábrányi esethez, meg ha nem volt köze, akkor miért őt jelentették fel?
2012. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő mondta. Csütörtökön el is búcsúztatták. Az igaz, hogy most szabin van, de utána nem megy vissza. Azt hiszem ezután Varga Zsolt lesz mindig. Szemán helyett is. Nem ő van feljelentve, hanem a kórház. Az igaz, hogy Szemán azt mondta a kismamának, hogy ő 30.000ft-ért nem vállalja el a szülést. Ez undorító és felháborító, de valljuk be minden dokinál így megy, ha meg akarják fogadni. Köztudott, hogy Hardonyi bácsi tarifája 100.000ft. Szemán kerek perec megmondta ezt: ha így nem jó akkor nem kell fogadott orvost választani. Ez sajnos így működik! Valamiért Szemánra akarják ráhúzni a vizes lepedőt. Mondjuk ő nem a kórház orvosa és talán ezért rá a legkönnyebb. A kismama hozzá járt SZTK rendelésre, de nem nála szült. Én tudom milyen arrogáns és bunkó tud lenni, de nem rossz orvos és ez nem az ő sara.
2012. júl. 20. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!